dowolna

Nieruchomości Jaworzno - Oferty sprzedaży nieruchomości

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

290 000 zł1 700 m² 170,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka O powierzchni 1700m 2 W jaworznie - ciężkowice, ul. Wakacyjna Do sprzedania działka o powierzchni 1700m 2 w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice. Wymiary działki: szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 570 m² 178,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2570 m , położona przy ul. Chrzanowskiej w Jaworznie. Działka została podzielona na dwie równe części po ok. 1285 m każda,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł794 m² 250,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka O powierzchni 794m2 W jaworznie - ciężkowice, ul. KS.ANDRZEJA MROCZKA Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 794m2 w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł400 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa Działka rod Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 400 m , położona w spokojnej części Jaworzna dzielnicy Szczakowa. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

667 000 zł8 001 m² 83,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa | Jaworzno Byczyna, ul. Abstorskich | 8001 m Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 8001 m , położona w Jaworznie, w dzielnicy Byczyna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

891 000 zł127,50 m² 6 988,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, trzypoziomowe mieszkanie 127,5 m Jaworzno, os. Podłęże, ul. Wilcza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypoziomowe o powierzchni 127,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł48,93 m² 5 375,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z balkonem O powierzchni 48,93m2 - jaworzno - szczakowa ul. Wąska 1 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,93m2 w Jaworznie, dzielnica Szczakowa. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł6 592 m² 149,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o imponującej powierzchni 6592 m , położona w Jaworznie przy ulicy Wilkoszyn. Jest to idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł7 332 m² 70,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja pod dom marzeń Jaworzno-Jeziorki Szukasz dużej działki w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej okolicy? Mamy coś idealnego na ul. Kasztanowej w Jaworznie! Sprzedajemy dwie przyległe.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł1 333 m² 338,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana, ogrodzona w Jaworznie, w dzielnicy Pszczelnik, o powierzchni 1333 m2. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,31 m² 6 177,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o pow. 40 m2 w Jaworznie. Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Stałym w Jaworznie przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna oferta! doskonała lokalizacja! dom wolnostojący*** cena ofertowa za stan surowy otwarty bez garażu! *** doprowadzamy dom do stanu deweloperskiego A nawet pod klucz! umów się aby.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 3000 m Jaworzno, centrum (rejon ul. Chopina i ul. Matejki) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3000 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,54 m² 7 265,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o bardzo komfortowym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z lat 90-tych przy ul. Kalinowej.

Szczegóły ogłoszenia

889 900 zł370 m² 2 405,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jaworzno, woj. śląskie, ul. Wapienna. Na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej, lecz przylegający jedną ścianą do sąsiedniego domu, 5 pokojowy, o powierzchni całkowitej około 370 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 496 zł36,28 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,28 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł104 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom parterowy wolnostojący wybudowany W technologii kanadyjskiej - jaworzno - ciężkowice rezerwacja! Do sprzedania dom wolnostojący w Jaworznie o powierzchni użytkowej 104m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,20 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jaworzno, osiedle Gigant, ulica Granitowa 8 - czy to Twój nowy adres? To pytanie, na które warto poszukać odpowiedzi osobiście. Osiedle Gigant od lat ma swoją renomę, a ta lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Jaworzno, ciężkowice, ul. Bobrowa Górka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1922 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Ciężkowice.

Szczegóły ogłoszenia

4 230 000 zł29 229 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży teren przemysłowy z dużym potencjałem zlokalizowany przy drodze krajowej o dużym natężeniu ruchu. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł600 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 600 m , położona w Jaworznie dzielnica Bory. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł65,94 m² 7 112,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie Z ogródkiem gotowe do zamieszkania O powierzchni 65,94m2 - jaworzno - łubowiec - ul. Górników Z danuty 31 mniejsze mieszkanie W rozliczeniu (również poza.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł45,82 m² 5 783,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4-piętrze w czteropiętrowym bloku w jednej z najlepszych lokalizacji w Jaworzno na Podwalu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł66 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:247 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o pow. 65,96 mkw. Lokal (bliżniak) postawiony na działce 247mkw, murowany, bez piwnicy. Dach pokryty papą i eternitem. Okna pcv. Ogrzewanie - piec.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 296 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działki budowlane zlokalizowane w Jaworznie przy ul. ks. Jana Sulińskiego Działka nr 1: - powierzchnia 1323 m2 - w kształcie trapezu - szerokość działki 20,50 m -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł790 m² 303,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w ładnej i spokojnej lokalizacji w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice. W miejscowym planie zagospodarowanie cały teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł608 m² 305,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Oferujemy Państwu dwie działki budowalne położone w Jaworznie w dzielnicy Byczyna przy ul. Kaczeńców. Działki o powierzchni 597m2 oraz 608m2 - w kształcie trapezu -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,78 m² 7 948,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,78 m zlokalizowane w najbardziej pożadanej dzielnicy Jaworzna przy ulicy Towarowej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szukasz domu z budynkami gospodarczymi. Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym , letnią kuchnia oraz garażem , zlokalizowany w miejscowości Jaworzno gmina Rudniki ,pow. Oleski. ok. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno, ul. 3 maja Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w świetnej lokalizacji Jaworzno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

88 000 zł16 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferujemy na sprzedaż siedem nowych, betonowych garaży o powierzchni 16 m , położonych przy ul. Chopina na osiedlu Azot w Jaworznie. To centralna, dobrze skomunikowana część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 195 m² 280,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w Jaworznie w dzielnicy Warpia przy ul. Pawiej. Działka o powierzchni 1195 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta, wymiary ok 21 m x 57m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować Państwu malowniczą działkę o powierzchni 4791 m , idealną dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta. Otoczenie działki to cicha okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł682 m² 247,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 682 m2 w Jaworznie - dzielnica Byczyna. Jest to jedna z 4 dostępnych działek w ofercie: 1. dz. nr 7090 o pow. 682 m2 - 169 000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jedyna bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka o charakterze usługowym w ścisłym centrum Jaworzna. Działka o powierzchni1378 m2, położona jest w rejonie ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł46 m² 6 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno Podwale ul. Gliniana - 46m2 / 2 pokoje + balkon we speak english Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. Glinianej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł109 m² 5 458,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom położony w malowniczej dzielnicy Jaworzna, przy ulicy Sadowej. Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce dla rodzin oraz osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,94 m² 5 637,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu O powierzchni 45,94m2 - jaworzno - osiedle stałe- ul. Gen.FELIKSA KAMIŃSKIEGO 14 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,94m2 w Jaworznie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna oferta! doskonała lokalizacja! 2 ostatnie domy! dom wolnostojący*** cena ofertowa za stan surowy otwarty bez garażu! *** doprowadzamy dom do stanu deweloperskiego A nawet pod klucz! umów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 750 zł82,10 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - Apartamenty Szelonka. To miejsce, gdzie nowoczesność i komfort spotykają się z naturą. Apartamenty zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł730 m² 369,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowa lub inwestycyjna z domem do remontu. 1- o powierzchni 721 m , z domem do remontu 270000 2- o powierzchni 1 298 m , 270000 3- o powierzchni 40 m -.