dowolna

Nieruchomości Jaworzno - Oferty sprzedaży nieruchomości

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

Rynek pierwotny

387 040 zł47,20 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,20 m znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada balkon, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł139 m² 5 683,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe domy W zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim Z wiatami - dąbrowa narodowa Do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Dąbrowie Narodowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52,60 m² 6 083,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno os. Stałe ul. Partyzantów- 52,6 m2 / 2 pokoje we speak english Prezentujemy Państwu bardzo przestronne - 2 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł689,10 m² 2 292,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:736 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, bezkosztowego domu. Dom z olbrzymimi możliwościami spełni wymagania nawet najbardziej wymagających! Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 000 zł389 m² 3 470,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:963 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Jaworzno. Ulica Karola Olszewskiego 15 blisko centrum Cena: 1 350 000 zł netto/brutto bez fv Powierzchnia budynku: 389 m2 Powierzchnia działki: 963 m2 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,78 m² 8 999,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: z przyjemnością prezentujemy Państwu wyremontowane od podstaw dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Jaworznie, przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 404 m² 64,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 3404 m2 w Jaworznie - dzielnica Cezarówka Górna ul. Kasztanowa. Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości partner Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł353,52 m² 3 083,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:629 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 239 m² 106,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój wymarzony dom! w spokojnej w cichej otoczonej zielenią i lasem okolicy! Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka budowlana, częściowo uzbrojona, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna oferta! doskonała lokalizacja! dom wolnostojący*** cena ofertowa za stan surowy otwarty bez garażu! *** doprowadzamy dom do stanu deweloperskiego A nawet pod klucz! umów się aby.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł68,40 m² 7 704,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i przestrzeni. Położone na parterze kameralnego, niskiego bloku przy ul. Powstańców Śląskich 2 w Jaworznie, łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30,50 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie a w atrakcyjnej lokalizacji! Duży, ustawny pokój Oddzielna, widna kuchnia Mieszkanie do własnej aranżacji tylko 165 000 zł! Lokalizacja: jaworzno, osiedle skałka.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł189 m² 3 359,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok 189 m2, dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony, zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 242 zł53,81 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53,81 m znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada balkon, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł242,37 m² 6 188,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 782 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu mieszkalnego położonego przy lesie. Dom o powierzchni 242,37 m2 wraz z działką o powierzchni 1782 m2.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 212 m² 268,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z działki gruntu o łącznej powierzchni 1212 m2 położoną w Jaworznie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 000 zł3 128,85 m² 5 401,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:29 048 m²

Oferujemy do sprzedaży kompleks magazynowo - biurowo - produkcyjny z 10. osobnymi budynkami w tym czynną stacją benzynową, magazynami, placami manewrowym, miejscami postojowymi dla dużych.

Szczegóły ogłoszenia

192 726 zł774 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 2 piękne , zadbane działki budowlane położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Jaworzna przy ul. Moździerzowców. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 156 m² 137,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki Jaworzno, ul. Partyki Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1156 m , położoną w Jaworznie przy ul. Partyki, zlokalizowaną pomiędzy zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 500 zł107,40 m² 8 300,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu pięciopokojowy apartament w inwestycji Białe Tarasy, położonej w jednej z najbardziej cenionych części Jaworzna, przy ulicy Zegadłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,78 m , położone na 5 piętrze w wieżowcu z dużą windą przy Al. Piłsudskiego w Jaworznie. Lokal składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:739 m²

Sprzedane! Hala Produkcyjno- magazynowa blisko centrum Jaworzna sprzedane! Odległość od rynku w Jaworznie około 2,5km. Hala z dużą paletą możliwości do jej wykorzystania. Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł147,30 m² 4 718,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Ostatni dostępny dom w tej inwestycji położony bezpośrednio przy Parku Angielskim, co zapewnia bezpieczne miejsce do zabaw, spacery i codzienny kontakt z zielenią. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł1 806,58 m² 2 989,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 889 m²

Oferujemy Państwu nowoczesną i funkcjonalną halę magazynowo-handlowo-usługową położoną na działce o powierzchni 4889 m2. Nieruchomość położona bezpośrednio przy obwodnicy dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 230 zł45,15 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m , usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Jaworznie przy Alei Piłsudskiego, w dzielnicy Podłęże. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł62,80 m² 6 926,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie do generalnego remontu Z balkonem O powierzchni 62,80m2 - jaworzno - podłęże - ul. Fredry 24 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62,80m2 w Jaworznie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,76 m² 6 375,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Jaworzno, podwale - zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, 1 km od centrum Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane, dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

805 125 zł107,35 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie 107,35 m | 4 Pokoje + Garderoba | Stan Deweloperski Lokalizacja: jaworzno, ul. Pszeniczna Cena: 805 125 zł (0% prowizji) Powierzchnia: 107,35 m Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 050 m² 98,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu pierwszą działkę usługową od węzła Byczyna na autostradzie A4 Kraków - Katowice, o powierzchni 3050 m , położoną w dzielnicy Byczyna w Jaworznie,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jaworzno Podwale ul. Nosala - 51m2 / 3 pokoje + balkon we speak english Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. Nosala. Mieszkanie ma powierzchnię 51.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,60 m² 6 589,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w Centrum miasta. Jeśli poszukują Państwo mieszkania w świetnej lokalizacji to ta ofert jest dla Państwa! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla kogo Mieszkanie idealne dla rodziny lub dla pary,która chciałaby komfortowo zamieszkać. Podstawowe informacje Osiedle Podłęże metraż 58,18 m 3 pokoje 2 piętro Standard wykończenia Do.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł38 m² 4 602,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży ustawnej kawalerki zlokalizowanej w Jaworznie przy ulicy Energetyków. Blok po termomodernizacji. Układ funkcjonalny: - duży salon, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł40 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Nowa cena! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Jaworznie. Jeśli poszukują Państwo przytulnego mieszkania dla pary, rodziny, bądź inwestycyjnie to.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł378 m² 3 701,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną, dochodową kamienicę zlokalizowaną w samym sercu Jaworzna, przy ul. Grunwaldzkiej/ Krasickiego, posadowiona na działce o powierzchni 660 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno Podłęże ul. ks. Jana Sulińskiego 44,4 m2 / 2 pokoje Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. ks. Jana Sulińskiego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł800 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwie działki budowlane zlokalizowane w Jaworznie przy ul. Jesiennej (wjazd od ul. Łazowej). Działka nr 1: - powierzchnia 800 m2 - w kształcie trapezu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ogródek działkowy o pow. ok. 600m2 z dwoma budynkami gospodarczymi w Jaworznie-Szczakowa. Teren płaski, w kształcie prostokąta, ogrodzony z trzech stron,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 617,63 m² 2 040,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży budynku biurowego, usługowego - prawo użytkowania wieczystego gruntu o pow. 745 m 2 - prawo własności budynku o powierzchni całkowitej 1 617,63 m 2 Sprzedaż.