dowolna

Nieruchomości Jaworzno - Oferty wynajmu nieruchomości

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul Wachlowskiego/ Jaworzno/ geosfera /41m2 Do wynajęcia od maja 2026, mieszkanie 41m2 I piętro (z II) przy ul.Wachlowskiego w Jaworznie (obok GEOSFERY nowe Osiedle Sfera Południe). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,60 m² 29,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje (50,60 m ) do wynajęcia Jaworzno, ul. Różana Układ pomieszczeń: salon Sypialnia Kuchnia + spiżarka Łazienka Mieszkanie znajduje się w centrum miasta. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa/handlowa/magazynowa 160m2. Idealna pod produkcję, siłownię, salę ćwiczeń, salon sprzedaży itp. Wydzielone mniejsze pomieszczenia szatnia/biuro/zaplecze i wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy w Jaworznie. Najem długoterminowy! Lokal o powierzchni 18 m2 z przeznaczeniem pod gabinet kosmetyczny, lekarski. Dodatkowo wspólna poczekalnia, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

44,44 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - Jaworzno, ul. Farna Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w Jaworznie przy ul. Farnej. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku i wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać na jednym z bardziej pożądanych osiedli w Jaworznie ? Zmęczyło Cię już uganianie się na wysokie piętra po schodach z zakupami ? A może chcesz mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

18,89 zł/m²180 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa/magazynowa/produkcyjna/warsztatowa ok. 180m2 Nowa instalacja elektryczna, trójfazowa - siła, rozliczenie według faktycznego zużycia - sublicznik. Samodzielny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

50,68 zł/m²17,76 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia Jaworzno Do wynajęcia przeznaczony jest lokal o pow.ok 17,76 m2 Lokal znajduję się w ścisłym centrum Jaworzna na 2 piętrze. Przeznaczenie handlowo-usługowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz miejsca na swój biznes w świetnej lokalizacji? Przedstawiamy do wynajęcia lokal o powierzchni 16 m położony przy ul. Narutowicza w Jaworznie. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia w budynku biurowo - warsztatowym, dwukondygnacyjnym, położonym na działce nr 112/11,.

Szczegóły ogłoszenia

29,66 zł/m²118 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale w budynku byłego schroniska ds, jednokondygnacyjnego, położonego na działce nr 112/11,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł66 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:247 m²

Oferujemy do wynajmu lokal handlowo-usługowy o pow. 65,96 mkw. Lokal (bliżniak) postawiony na działce 247mkw, murowany, bez piwnicy. Dach pokryty papą i eternitem. Okna pcv. Ogrzewanie - piec na.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł97,60 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem dla firm/ 4-8 pracowników Mieszkanie znajduje się w Jaworznie przy ul. Krakowskiej na wysokim parterze w kameralnym budynku dwukondygnacyjnym. Opis mieszkania: mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony w samym sercu Jaworzna bezpośrednio przy Rynku. Układ i standard lokalu (ok. 100 m ): lokal jest przestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia centrum Jaworzna. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok.30 m2 zlokalizowany w centrum Jaworzna przy ul. Farnej. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze , Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje z Balkonem zostań Pierwszym Najemcą! Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Jaworznie, usytuowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

33,85 zł/m²65 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia centrum Jaworzna. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65 m2 zlokalizowany w centrum Jaworzna przy ul. Farnej. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

13,33 zł/m²90 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia centrum Jaworzna. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90 m2 zlokalizowany w centrum Jaworzna przy ul. Farnej 6. Lokal usytuowany jest na poziomie -1 tj. przyziemie bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chciałbym Państwu zaprezentować mieszkanie typu Studio. Mieści się ono na II piętrze w domu wielorodzinnym w spokojnej części Gagarina. Cały dom został w 2012 roku generalnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł220 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom do wynajęcia - funkcjonalny i przestronny, idealny dla rodziny lub jako zakwaterowanie dla pracowników firm (aktualnie 11 łóżek) Do wynajęcia oferujemy komfortowy, wolnostojący dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoja marka zasługuje na lepszą lokalizację! Zacznij tutaj! Szukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu beauty? Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony gabinet w renomowanym.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 zł5 000 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren niezabudowany położony u zbiegu ulic Rumiankowej i Na Stoku w Jaworznie przy byłej.

Szczegóły ogłoszenia

20,30 zł/m²394 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia część budynku byłego magazynu ekspedycji kolejowej, położonego na działce nr 112/8 w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. użytkowej ok. 78 m2 w Jaworznie na Azotce. Lokal znajduje się w parterowym budynku wykończony w wysokim standardzie, nadający się pod biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaworzno,śląskie

9 900 zł5 500 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia utwardzone działki o powierzchni do ok. 6.000 m2 z pawilonem biurowo-socjalnym, do którego doprowadzona jest woda i prąd. Pawilon posiada wc oraz klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł107 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kwatery dla pracowników | 107 m | jaworzno łubowiec Jaworzno ul. Wybickiego opcja wynajmu dwóch kondygnacji! miejsca postojowe W cenie! cena do negocjacji Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

11 125 zł4 450 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony w Jaworznie przy ul. Stefana Batorego położony na działce nr 110/2, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,54 m² 38,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w pełni wyposażone! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem, po generalnym remoncie, to ta ofert jest dla Państwa! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł29,90 m² 41,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z niskim czynszem! Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się w Jaworznie przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²205,02 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Zwycięstwa 9a, jaworzno Powierzchnia: 205,02 m2. Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 143, o pow. 501m2. Cena: 20 zł/m2. Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy mieszkanie na wynajem o powierzchni 43 m , położone na 10. piętrze w wieżowcu przy al. Piłsudskiego. Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację, co zapewnia idealną.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²20 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia oferujemy lokal biurowy o powierzchni 20 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku usługowego na Osiedlu Stałym w Jaworznie. Lokal doskonale sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wchodzisz do mieszkania i widzisz, że wszystko jest spójne. Piękne białe wnętrze dobrze koresponduje z czarnymi detalami. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to typowe mieszkanie zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł514,37 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 691 m²

Do wynajęcia budynek handlowo - usługowy z częścią biurowo- magazynową o powierzchni użytkowej - 514,37m2 stojący na działce o powierzchni 2691m2. Powierzchnia magazynowa: 171,16m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dwa lokale użytkowe pod usługi o powierzchni ok 70m2 i 40m2 w Jaworznie blisko Centrum. Cena najmu 30zł/m2 brutto + media wg zużycia lokal 1 składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43,32 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

27,44 zł/m²127,54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo atrakcyjna oferta! Oferujemy lokal użytkowy z miejscami parkingowymi Jaworzno ul. Zegadłowicza Lokal na terenie ogrodzonym, dostęp 24h / dobę, 7 dni w tygodniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł43,20 m² 38,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Przytulne mieszkanie z balkonem na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji, to ta ofert jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Wynajmę nowocześnie urządzony apartament z garderobą i tarasem na zamkniętym monitorowanym i prestiżowym osiedlu Park Moniuszki (przy ul. Chopina).