Działka budowlana Jaworzno

Ciężkowice, Jaworzno, śląskie

  • 240 000 zł
  • 790 m²
  • 303,80 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Gołąb

Skontaktuj się

Działka budowlana Jaworzno

Ciężkowice, Jaworzno, śląskie

zaktualizowane:
11 lutego 2026

240 000 zł

790 m²

303,80 zł/m²

Działka budowlana Jaworzno

Zaktualizowane: 11 lutego 2026

240 000 zł 790 m² 303,80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 240 000 zł (303,80 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 790 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 28m; szerokość: 26m; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: COLUMBUS Nieruchomości, zaktualizowane: 11.02.2026
  •   numer ogłoszenia: 22880080

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana w ładnej i spokojnej lokalizacji w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice.

W miejscowym planie zagospodarowanie cały teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną.

Działka jest płaska, w kształcie kwadratu o pow. 790m2 z szeroką prywatną drogą dojazdową o pow. ok 130m2. Teren jest ogrodzony płotem betonowym z bramą wjazdową z wykonanym przyłączem wody. (...)

Agent

Jacek Gołąb

501 803...

501 803 103

32 615 55 04

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Gołąb

501 803...

501 803 103

32 615 55 04

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Gołąb

Zostaw telefon, oddzwonimy