dowolna

Działki uzbrojone Jaworzno - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 771 000 zł10 005 m² 177,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 10 005 m , przeznaczonej pod zabudowę wielorodzinną, zlokalizowanej w Jaworznie, w województwie Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 112 m² 223,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania uzbrojona w media działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1112m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Jaworzna w dzielnicy Jeleń-Łęg.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

463 000 zł2 150 m² 215,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę położoną w Jaworznie w dzielnicy Cezarówka Dolna. Jeśli poszukują Państwo działki w otoczeniu zieleni ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 570 m² 178,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2570 m , położona przy ul. Chrzanowskiej w Jaworznie. Działka została podzielona na dwie równe części po ok. 1285 m każda,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

667 000 zł8 001 m² 83,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa | Jaworzno Byczyna, ul. Abstorskich | 8001 m Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 8001 m , położona w Jaworznie, w dzielnicy Byczyna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł3 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 3000 m Jaworzno, centrum (rejon ul. Chopina i ul. Matejki) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3000 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

412 900 zł1 922 m² 214,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Jaworzno, ciężkowice, ul. Bobrowa Górka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1922 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Ciężkowice.

Szczegóły ogłoszenia

4 230 000 zł29 229 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży teren przemysłowy z dużym potencjałem zlokalizowany przy drodze krajowej o dużym natężeniu ruchu. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 296 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działki budowlane zlokalizowane w Jaworznie przy ul. ks. Jana Sulińskiego Działka nr 1: - powierzchnia 1323 m2 - w kształcie trapezu - szerokość działki 20,50 m -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł790 m² 303,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w ładnej i spokojnej lokalizacji w Jaworznie, dzielnica Ciężkowice. W miejscowym planie zagospodarowanie cały teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł608 m² 305,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Oferujemy Państwu dwie działki budowalne położone w Jaworznie w dzielnicy Byczyna przy ul. Kaczeńców. Działki o powierzchni 597m2 oraz 608m2 - w kształcie trapezu -.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 195 m² 280,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w Jaworznie w dzielnicy Warpia przy ul. Pawiej. Działka o powierzchni 1195 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta, wymiary ok 21 m x 57m.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł1 378 m² 616,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jedyna bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka o charakterze usługowym w ścisłym centrum Jaworzna. Działka o powierzchni1378 m2, położona jest w rejonie ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 239 m² 106,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój wymarzony dom! w spokojnej w cichej otoczonej zielenią i lasem okolicy! Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka budowlana, częściowo uzbrojona, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 156 m² 137,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki Jaworzno, ul. Partyki Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1156 m , położoną w Jaworznie przy ul. Partyki, zlokalizowaną pomiędzy zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaworzno,śląskie

9 900 zł5 500 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia utwardzone działki o powierzchni do ok. 6.000 m2 z pawilonem biurowo-socjalnym, do którego doprowadzona jest woda i prąd. Pawilon posiada wc oraz klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

192 726 zł774 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 2 piękne , zadbane działki budowlane położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Jaworzna przy ul. Moździerzowców. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 892 m² 91,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną częściowo w terenach o przeznaczeniu usługowym oraz budowlanym (w części działki zieleń). Część usługowa zajmuje powierzchnię ok.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 355 m² 228,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana na sprzedaż nieruchomość znajduje w Jaworznie w dzielnicy Byczyna. Działka o nr 554/1 - Idealna do rozpoczęcia budowy wymarzonego domu. Jej szerokość to 17m, a długość.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 313 m² 26,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość przy ul. Wiosny Ludów od strony południowej, działka numer 3514/5, obręb Jeleń, o powierzchni 3313m2, o szerokości ok.8m, zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł1 333 m² 338,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana, ogrodzona w Jaworznie, w dzielnicy Pszczelnik, o powierzchni 1333 m2. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

600 000 zł1 646 m² 364,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1646 m2 w dzielnicy Bory w Jaworznie. Działka płaska w kształcie trapezu. Dojazd drogą asfaltową. Wymiary: szerokość:14-29.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł861 m² 219,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne i w bardzo dobrej cenie dwie działki budowlane w Jaworznie, dzielnica Jeleń, przy ulicy Nadrzecznej, o powierzchni: a - 971 m2 za cenę 194 000.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 706 m² 42,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę leśną o pow. 3706 m2 w Jaworznie - Cezarówka Dolna. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Działka leśna w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł893 m² 260,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę położoną w Jaworznie w dzielnicy Byczyna. Działka położona przy ul. Abstorskich. Działka o powierzchni 828 m2 + 65 m2 działka drogowa -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł879 m² 273,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu dwie działki budowalne położone w Jaworznie w dzielnicy Byczyna przy ul. Abstorskich. Działki posiadają opinię geotechniczną wydaną w styczniu 2021 r. Projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł11 782 m² 254,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 11 782 m , położony w Jaworznie (byczyna), w rejonie ul. Abstorskich. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł3 792 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Jaworznie pomiędzy ulicami szelonka/f.Chopina, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł682 m² 247,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 682 m2 w Jaworznie - dzielnica Byczyna. Jest to jedna z 4 dostępnych działek w ofercie: 1. dz. nr 7090 o pow. 682 m2 - 169 000.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa

Jaworzno,śląskie

10 800 zł6 000 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Koniówki

Jeleń,Jaworzno

198 000 zł777 m² 254,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 777 m2.w spokojnej okolicy -Jeleń ulica Koniówki Dzielnica ta wyróżnia się niską zabudową, zielonymi terenami i pobliskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Górników z Danuty

Łubowiec,Jaworzno

120 000 zł303 m² 396,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Witam dosyłam sprzedania działka rodos więcej informacji udziele telefonicznie oraz zapraszam do oglądania  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Śródmieście,Jaworzno

11 700 zł6 500 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy do wynajęcia utwardzone działki o powierzchni do ok. 6.500 m2 z pawilonem biurowo-socjalnym, do którego doprowadzona jest woda i prąd. Pawilon posiada wc oraz klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaworzno

Jeleń,Jaworzno

795 000 zł3 180 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu, ale jednocześnie chciałbyś zainwestować swoje pieniądze i zacząć zarabiać pasywnie to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stare Miasto,Jaworzno

2 300 000 zł14 677 m² 156,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowo-usługowa na sprzedaż w Jaworznie. Prezentuję do sprzedaży działkę w Jaworznie. Dzielnica Centrum okolice Parku angielskiego ul. Jana Pawła II wjazd z dk79 Jaworzno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Jaworzno,śląskie

11 520 zł6 400 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy do wynajęcia utwardzoną działkę o powierzchni do ok. 6.500 m2 z pawilonem biurowo-socjalnym, do którego doprowadzona jest woda i prąd. Pawilon posiada wc oraz klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dąb,Jaworzno

590 000 zł729 m² 809,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta! Działka z domem pasywnym w zielonej dzielnicy Jaworzna! Marzysz o domu, który łączy w sobie nowoczesność, komfort i minimalne koszty utrzymania? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Insurekcji Kościuszkowskiej

Skałka,Jaworzno

229 000 zł643 m² 356,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania uzbrojona działka na wieczystym użytkowaniu do 2089r budowlano-usługowa o powierzchni 643m2 blisko centrum Jaworzna w dzielnicy Skałka. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kaliska

Góra Piasku,Jaworzno

1 500 000 zł8 558 m² 175,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Jaworznie, pod zabudowę lub do podziału. Położoną w bezpiecznej i spokojnej dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Sulińskiego

Jaworzno,śląskie

790 000 zł3 917 m² 201,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowano - usługowa - pow. 3917 m2 - cena 201 zł/m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3917 m2 , położonej w atrakcyjnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jaworzno

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

299 000 zł700 m² 427,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, prosta i szeroka działka - Dąbrowa Narodowa Osiedle Wzgórze 25 x 28 Wjazd z drogi gminnej - asfalt W drodze gaz, woda, prąd, kanalizacja Szkoła 500 m Sklep 500.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij