Działka budowlana, ul. Kaczeńców
Kaczeńców, Byczyna, Jaworzno, śląskie
- 186 000 zł
- 608 m²
- 305,92 zł/m²
Monika Korzeneck...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Kaczeńców
Kaczeńców, Byczyna, Jaworzno, śląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka budowlana, ul. Kaczeńców
Zaktualizowane: 7 maja 2026
186 000 zł 608 m² 305,92 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 186 000 zł (305,92 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 608 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: BezpieczneNieruchomosci.pl, zaktualizowane: 07.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kaczeńców, Byczyna, Jaworzno, śląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- cicho
Opis nieruchomości
NOWA CENA!
Oferujemy Państwu dwie działki budowalne położone w Jaworznie w dzielnicy Byczyna przy ul. Kaczeńców.
Działki o powierzchni 597m2 oraz 608m2
- w kształcie trapezu
- szerokość działki 20,50 m
- działka płaska
- objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MN12 tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej)
Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz - przy działce
Cena za jedną działkę: 186 (...)