dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jaworzno Śródmieście

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 zł43,73 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy mieszkanie na wynajem o powierzchni 43 m , położone na 10. piętrze w wieżowcu przy al. Piłsudskiego. Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację, co zapewnia idealną.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony w samym sercu Jaworzna bezpośrednio przy Rynku. Układ i standard lokalu (ok. 100 m ): lokal jest przestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje z Balkonem zostań Pierwszym Najemcą! Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Jaworznie, usytuowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł280 m² 3 571,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż wolnostojący budynek biurowo-usługowy o powierzchni 279,80 m2 położony w Jaworznie przy ul. Azot, posadowiony na działce o powierzchni 1134 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m położone w Jaworznie, osiedle Podwale, ul. Krzywa. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43,28 m² 6 215,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,28 m , zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 76 w Jaworznie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Stare Miasto,Jaworzno

44,44 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - Jaworzno, ul. Farna Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w Jaworznie przy ul. Farnej. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku i wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł54,06 m² 6 381,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w dzielnicy Podwale. Bardzo dobra lokalizacja wszystko w zasięgu kilku minut. szkoła, przedszkole,przychodnia, plac zabaw - około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł270 m² 2 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:738 m²

Wynagrodzenie biura Concretny N & hs pokrywa właściciel nieruchomości. Kup bez prowizji. Oferujemy na sprzedaż dom o charakterze mieszkalno-usługowym położony przy ul. Towarowej 29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 496 zł36,28 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,28 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30,50 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie a w atrakcyjnej lokalizacji! Duży, ustawny pokój Oddzielna, widna kuchnia Mieszkanie do własnej aranżacji tylko 165 000 zł! Lokalizacja: jaworzno, osiedle skałka.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł389 m² 3 470,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:963 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Jaworzno. Ulica Karola Olszewskiego 15 blisko centrum Cena: 1 350 000 zł netto/brutto bez fv Powierzchnia budynku: 389 m2 Powierzchnia działki: 963 m2 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla kogo Mieszkanie idealne dla rodziny lub dla pary,która chciałaby komfortowo zamieszkać. Podstawowe informacje Osiedle Podłęże metraż 58,18 m 3 pokoje 2 piętro Standard wykończenia Do.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł45,82 m² 5 783,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4-piętrze w czteropiętrowym bloku w jednej z najlepszych lokalizacji w Jaworzno na Podwalu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 750 zł82,10 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - Apartamenty Szelonka. To miejsce, gdzie nowoczesność i komfort spotykają się z naturą. Apartamenty zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

88 000 zł16 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferujemy na sprzedaż siedem nowych, betonowych garaży o powierzchni 16 m , położonych przy ul. Chopina na osiedlu Azot w Jaworznie. To centralna, dobrze skomunikowana część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jaworzno Śródmieście ul. Jana Matejki - 27m2 + Balkon Francuski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania o powierzchni 27 m2, położonego w Jaworznie na ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

47,22 zł/m²18 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy w Jaworznie. Najem długoterminowy! Lokal o powierzchni 18 m2 z przeznaczeniem pod gabinet kosmetyczny, lekarski. Dodatkowo wspólna poczekalnia, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,90 m² 6 856,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Jaworznie przy Alei Piłsudskiego, w dzielnicy Podłęże. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

8,61 zł/m²84 m² 723 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia w budynku biurowo - warsztatowym, dwukondygnacyjnym, położonym na działce nr 112/11,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

515 000 zł62,80 m² 8 200,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Jaworznie, przy ul. Fredry na osiedlu Podłęże. Położone na parterze w kameralnym, trzypiętrowym budynku, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Stare Miasto,Jaworzno

13,33 zł/m²90 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia centrum Jaworzna. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90 m2 zlokalizowany w centrum Jaworzna przy ul. Farnej 6. Lokal usytuowany jest na poziomie -1 tj. przyziemie bez.

Szczegóły ogłoszenia

891 000 zł127,50 m² 6 988,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, trzypoziomowe mieszkanie 127,5 m Jaworzno, os. Podłęże, ul. Wilcza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypoziomowe o powierzchni 127,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71,96 m² 9 171,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,96 m , położone w jednej z najbardziej rodzinnych i wygodnych lokalizacji w Jaworznie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł1 378 m² 616,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jedyna bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka o charakterze usługowym w ścisłym centrum Jaworzna. Działka o powierzchni1378 m2, położona jest w rejonie ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Stare Miasto,Jaworzno

50,68 zł/m²17,76 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia Jaworzno Do wynajęcia przeznaczony jest lokal o pow.ok 17,76 m2 Lokal znajduję się w ścisłym centrum Jaworzna na 2 piętrze. Przeznaczenie handlowo-usługowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł70 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni całkowitej 70 m położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Podłęże w Jaworznie. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Komfortowe , przestronne mieszkanie w sercu dzielnicy Podłęże - idealne dla Twojej rodziny! Szukasz miejsca, które połącz y ciszę i spokój z bliskością wszystkiego, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Stare Miasto,Jaworzno

33,85 zł/m²65 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia centrum Jaworzna. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65 m2 zlokalizowany w centrum Jaworzna przy ul. Farnej. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,40 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno Podłęże ul. ks. Jana Sulińskiego 44,4 m2 / 2 pokoje Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. ks. Jana Sulińskiego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie M4 o powierzchni 64 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wilczej w Jaworznie. Idealne dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł78,80 m² 4 949,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt handlowo-usługowy- wolnostojący - jaworzno - podłęże ul. Ławczana 9 Do sprzedania obiekt handlowo-usługowy w Jaworznie, dzielnica Podłęże o powierzchni całkowitej ok. 78,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²16 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz miejsca na swój biznes w świetnej lokalizacji? Przedstawiamy do wynajęcia lokal o powierzchni 16 m położony przy ul. Narutowicza w Jaworznie. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno, ul. 3 maja Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w świetnej lokalizacji Jaworzno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł3 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 3000 m Jaworzno, centrum (rejon ul. Chopina i ul. Matejki) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3000 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 212 m² 268,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z działki gruntu o łącznej powierzchni 1212 m2 położoną w Jaworznie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł62,78 m² 5 495,38 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,78 m , położone na 5 piętrze w wieżowcu z dużą windą przy Al. Piłsudskiego w Jaworznie. Lokal składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,32 m² 6 605,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,32 m , zlokalizowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na popularnym osiedlu Podłęże w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dwa lokale użytkowe pod usługi o powierzchni ok 70m2 i 40m2 w Jaworznie blisko Centrum. Cena najmu 30zł/m2 brutto + media wg zużycia lokal 1 składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł353,52 m² 3 083,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:629 m²

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij