dowolna

Mieszkania wyremontowane Jaworzno - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Górnicze,Jaworzno

1 480 zł51 m² 29,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie do wynajęcia dostępne od zaraz w komfortowej lokalizacji! W centrum miasta. Podstawowe informacje Jaworzno, centrum metraż 51,3m2 parter Standard wykończenia Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Stare Miasto,Jaworzno

599 000 zł86 m² 6 932,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 86,40m 2 - jaworzno - centrum ul. Świętego wojciecha Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 86,4m 2 w centrum Jaworzna. Znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niedzieliska,Jaworzno

350 000 zł45 m² 7 722,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od strony kupującej! Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 45,3 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Gigant,Jaworzno

505 000 zł57 m² 8 816,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Jaworzno, os. Bursztynowe Wzgórze Z przyjemnością prezentujemy przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Pieczyska,Jaworzno

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Jaworzno, ul. Solskiego 1a (przy Parku Gródek) Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w jednej z najładniejszych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Niedzieliska,Jaworzno

350 000 zł45 m² 7 722,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podwale,Jaworzno

295 000 zł36 m² 8 149 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w Jaworznie, na osiedlu Podwale. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Niedzieliska,Jaworzno

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Szukasz idealnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji Jaworzna. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Jaworzno

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od strony kupującej! Szukasz komfortowego, przestronnego i ciepłego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: jaworzno, ul. Fryderyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Licealna

Podwale,Jaworzno

325 000 zł50 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Jaworzno, ul. Licealna Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 49,5 m , usytuowanego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Licealna

Podwale,Jaworzno

235 000 zł26 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w Jaworznie, na osiedlu Podwale. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Podwale,Jaworzno

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników firm. Bez prowizji. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w dobrej lokalizacji Podwale.Okolica spokojna, zielona.Bliskość sklepów, apteki, przychodni zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Podłęże,Jaworzno

919 000 zł127 m² 7 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż trzypiętrowe mieszkanie o powierzchni 127,4 m2 w zadbanym bloku(2000 rok) obok lasu! Jeśli szukasz mieszkania z funkcjonalnością domu gwarantującego prywatność dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac św. Jana

Podwale,Jaworzno

299 900 zł38 m² 7 976,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie w Centrum Jaworzna - Idealne dla Ciebie Cena: 299 900 pln | Powierzchnia: 37 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 1 | Ogrzewanie: centralne | Ekspozycja: południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaworzno

Podłęże,Jaworzno

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o pow 72 mkw w dzielnicy Podłęże. Mieszkanie jest po remoncie I składa się Z; - ślicznego przestronnego salonu z którego są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

349 000 zł50 m² 6 998,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas, oferta na wyłączność! Na sprzedaż częściowo po remoncie dwupokojowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem o powierzchni 49,87 m2 na parterze w bloku w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Stałe,Jaworzno

399 000 zł55 m² 7 195,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 55,45m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Powstańców śląskich 7 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55,45m 2 w Jaworznie - Osiedle Stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Gagarina,Jaworzno

350 000 zł52 m² 6 704,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie na ulicy Gagarina. Mieszkanie po remoncie, kuchnia w zabudowie, 3 piętro w cztero piętrowym budynku Powierzchnia 52 m, w tym 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Szczakowa,Jaworzno

379 000 zł45 m² 8 478,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44,7m2 w Jaworznie w dzielnicy Szczakowa przy ul. Gagarina, w skład którego wchodzi: 2 pokoje kuchnia w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stałe,Jaworzno

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne i Nowoczesne Mieszkanie na Sprzedaż - 63 m , Jaworzno Agent odpowiedzialny: , tel. Wirtualny spacer **brak prowizji ze strony kupującego!** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyki

Jaworzno,śląskie

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie z balonem, piwnicą oraz własnym miejscem parkingowym. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę, garderobę oraz przedpokój. Dla osób zdecydowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Podwale,Jaworzno

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni ok. 44m 2 - jaworzno - podwale Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 44m 2 w Jaworznie - Podwale. Znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Pieczyska,Jaworzno

480 000 zł55 m² 8 775,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Jednocześnie zależy Ci na szybkim i łatwym dojeździe do centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Szczakowa,Jaworzno

379 000 zł45 m² 8 478,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jaworzno,śląskie

169 900 zł35 m² 4 854,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do zamieszkania, ustawne, 1 pokojowe mieszkanie w Jaworznie. Lokal położony jest przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje na 1 piętrze w kamienicy. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Jaworzno,śląskie

350 000 zł51 m² 6 923,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do oglądania mieszkania zlokalizowanego, przy ulicy Wandy, w bliskiej odległości od centrum Jaworzna, w cichej i zielonej okolicy. Klatka schodowa w budynku świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Szczakowa,Jaworzno

380 000 zł45 m² 8 501,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zakole

Bory,Jaworzno

399 000 zł63 m² 6 313,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie z ogródkiem w budynku czterorodzinnym o powierzchni 63,20 m2 w Jaworznie w dzielnicy Bory. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Podwale,Jaworzno

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Do wynajęcia ładne mieszkanie po remoncie w najmie okazjonalnym o powierzchni ok.44 m2 z balkonem znajdujące się na Osiedlu Podwale w Jaworznie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jaworzno,śląskie

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jaworzno,śląskie

199 900 zł35 m² 5 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do zamieszkania i wynajmu, ustawne, 1 pokojowe mieszkanie w Jaworznie. Planowany zwrot z inwestycji na poziomie 10%. Lokal położony jest przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Licealna

Podwale,Jaworzno

325 000 zł49 m² 6 655,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie własnościowe na Osiedlu Podwale, ul. Licealna, umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia mieszkania to 48,83 m2, na którą składa się: salon 15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Tadeusza Kościuszki,Jaworzno

369 000 zł66 m² 5 557,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,40 m2 na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym w Jaworznie- osiedle Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie jest częściowo wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Podwale,Jaworzno

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia O powierzchni ok. 21m 2 - jaworzno - komuna paryska ul. Grunwaldzka 278 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 21m 2 w Jaworznie - dzielnica Podwale. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulińskiego

Jaworzno,śląskie

198 000 zł49 m² 4 008,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej cenie w spokojnej okolicy-Jaworzno-Ul. Sulińskiego Dla kogo Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Podstawowe informacje metraż 49,40 m 2 pokoje 2 piętro balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Jaworzno,śląskie

345 000 zł68 m² 5 059,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy serdecznie na dzień otwarty! 25.11.2023 (sobota) od 10:30 do 12:00! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników z Danuty

Łubowiec,Jaworzno

241 000 zł42 m² 5 705,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z balkonem O powierzchni 42,24m 2 (niski czynsz) - jaworzno - łubowiec ul. Górników Z danuty 27 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42,24m 2 w Jaworznie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Jaworzno,śląskie

275 000 zł44 m² 6 233 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 44,12m2, zlokalizowane w Jaworznie na Osiedlu Stałym. Nieruchomość znajduje się w bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Stałe,Jaworzno

269 000 zł44 m² 6 095,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 44,13m2 częściowo umeblowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaworznie - osiedle stałe. W skład mieszkania wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne,wyremontowane i umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na parterze w dwupiętrowym bloku w centrum Jaworzna. W skład mieszkania wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 100 zł32 m² 34,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 32 m2 w Jaworznie - os. Azot. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij