dowolna

Mieszkania z aneksem Jaworzno - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul Wachlowskiego/ Jaworzno/ geosfera /41m2 Do wynajęcia od maja 2026, mieszkanie 41m2 I piętro (z II) przy ul.Wachlowskiego w Jaworznie (obok GEOSFERY nowe Osiedle Sfera Południe). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

805 125 zł107,35 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie 107,35 m | 4 Pokoje + Garderoba | Stan Deweloperski Lokalizacja: jaworzno, ul. Pszeniczna Cena: 805 125 zł (0% prowizji) Powierzchnia: 107,35 m Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 625 zł99,15 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie 99,15 m | 4 Pokoje + Garderoba | Stan Deweloperski Lokalizacja: jaworzno, ul. Pszeniczna Cena: 743 625 zł (0% prowizji) Powierzchnia: 99,15 m Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje z Balkonem zostań Pierwszym Najemcą! Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Jaworznie, usytuowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

415 000 zł50,95 m² 8 145,24 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są takie miejsca, które mają w sobie coś więcej niż tylko ściany i okna. Mają klimat. I choć mieszkanie przy ulicy Piłsudskiego 30 w Jaworznie stoi w wysokim, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na parterze, w spokojnej i zielonej okolicy, blisko szpitala oraz niedaleko centrum. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

255 000 zł25,14 m² 10 143,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Cena mieszkania: 255 000 zł Miejsce parkingowe + komórka lokatorska: 30 000 zł (zakup obligatoryjny!) Łączna cena zakupu: 285 000 zł Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem, ul. Azot

Jaworzno,śląskie

441 242 zł53,81 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53,81 m znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada balkon, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać na jednym z bardziej pożądanych osiedli w Jaworznie ? Zmęczyło Cię już uganianie się na wysokie piętra po schodach z zakupami ? A może chcesz mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43,32 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 230 zł45,15 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m , usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł43,73 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy mieszkanie na wynajem o powierzchni 43 m , położone na 10. piętrze w wieżowcu przy al. Piłsudskiego. Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację, co zapewnia idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 496 zł36,28 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,28 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł43,20 m² 38,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Przytulne mieszkanie z balkonem na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji, to ta ofert jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 750 zł82,10 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - Apartamenty Szelonka. To miejsce, gdzie nowoczesność i komfort spotykają się z naturą. Apartamenty zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 040 zł47,20 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,20 m znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada balkon, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chciałbym Państwu zaprezentować mieszkanie typu Studio. Mieści się ono na II piętrze w domu wielorodzinnym w spokojnej części Gagarina. Cały dom został w 2012 roku generalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 500 zł107,40 m² 8 300,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu pięciopokojowy apartament w inwestycji Białe Tarasy, położonej w jednej z najbardziej cenionych części Jaworzna, przy ulicy Zegadłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Leopold,Jaworzno

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: "(ogłoszenie prywatne, bez prowizji wynajmującego dla biura nieruchomości) Wynajmę umeblowane mieszkanie na nowym Osiedlu Cynamonowym o podwyższonym standardzie (rok budowy 2019). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azot

Śródmieście,Jaworzno

297 500 zł36 m² 8 200,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję mieszkanie 2-pokojowe na rynku pierwotnym w stanie deweloperskim w pierwszym w Jaworznie wielorodzinnym budynku pasywnym - wybitnie energooszczędnym. Budynek (jeszcze w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nauczycielska

Byczyna,Jaworzno

420 000 zł62 m² 6 788,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.87 m2, które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Nauczycielskiej w Jaworznie - Byczyna. Będzie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Pieczyska,Jaworzno

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do zaoferowania mamy 2-pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w zielonej i rekreacyjnej części Jaworzna. W niewielkiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaworzno,śląskie

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 44,75 m , położonego na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Podwale,Jaworzno

250 000 zł33 m² 7 476,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia O powierzchni 33,44m2 - jaworzno - podwale- ul. 3 maja 4 rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie z wyposażeniem (bez telewizora, ekspresu, mikrofali, mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Insurekcji Kościuszkowskiej

Stare Miasto,Jaworzno

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze Mieszkanie jest umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. W salonie znajduje się wygodna sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stałe,Jaworzno

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa cena - 269 000 pln - cena do negocjacji! Wybierając tę ofertę jako kupujący nie płacisz prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 44 m - Jaworzno, osiedle Stałe, ul. Jaśminowa Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podwale,Jaworzno

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia agencji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane przy ul. Broniewskiego, w spokojnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Gigant,Jaworzno

505 000 zł57 m² 8 816,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Jaworzno, os. Bursztynowe Wzgórze Z przyjemnością prezentujemy przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podwale,Jaworzno

295 000 zł36 m² 8 149 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w Jaworznie, na osiedlu Podwale. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

410 000 zł69 m² 5 976,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Jaworznie - ul. Piłsudskiego 21 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Insurekcji Kościuszkowskiej

Stare Miasto,Jaworzno

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie w Jaworznie , przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia 93 m Rozkład pomieszczeń : Pokój 1 Pokój 2 Pokój 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

545 000 zł71 m² 7 676,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Jaworznie, podłęże. Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Licealna

Podwale,Jaworzno

235 000 zł26 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w Jaworznie, na osiedlu Podwale. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Szczakowa,Jaworzno

379 000 zł45 m² 8 478,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w komforcie i spokoju - nowoczesne mieszkanie w Jaworznie czeka na Ciebie! Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , które spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Stałe,Jaworzno

268 000 zł39 m² 6 810,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycyjnie ? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Oferujemy Państwu duża kawalerke o powierzchni 39,35 m mieszczącą się.