dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Jaworzno - Lista ogłoszeń

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

269 000 zł43,28 m² 6 215,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,28 m , zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 76 w Jaworznie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na parterze, w spokojnej i zielonej okolicy, blisko szpitala oraz niedaleko centrum. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł29,90 m² 41,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z niskim czynszem! Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się w Jaworznie przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,24 m² 6 065,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania O powierzchni 54,24m2 - jaworzno - os.GIGANT ul. Bursztynowa 3 (mieszkanie W obecnym stanie nadaje się pod wynajem) rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

666 750 zł88,90 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - Apartamenty Szelonka. To miejsce, gdzie nowoczesność i komfort spotykają się z naturą. Apartamenty zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł62,78 m² 5 495,38 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,78 m , położone na 5 piętrze w wieżowcu z dużą windą przy Al. Piłsudskiego w Jaworznie. Lokal składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł50,31 m² 5 804,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Wyjątkowa oferta! Przytulne mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują Państwo mieszkania z balkonem w świetnej lokalizacji to ta ofert jest dla Państwa! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71,96 m² 9 171,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,96 m , położone w jednej z najbardziej rodzinnych i wygodnych lokalizacji w Jaworznie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

891 000 zł127,50 m² 6 988,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, trzypoziomowe mieszkanie 127,5 m Jaworzno, os. Podłęże, ul. Wilcza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypoziomowe o powierzchni 127,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł48,93 m² 5 375,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z balkonem O powierzchni 48,93m2 - jaworzno - szczakowa ul. Wąska 1 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,93m2 w Jaworznie, dzielnica Szczakowa. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł107 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kwatery dla pracowników | 107 m | jaworzno łubowiec Jaworzno ul. Wybickiego opcja wynajmu dwóch kondygnacji! miejsca postojowe W cenie! cena do negocjacji Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 750 zł82,10 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,90 m² 6 856,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Jaworznie przy Alei Piłsudskiego, w dzielnicy Podłęże. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla kogo Mieszkanie idealne dla rodziny lub dla pary,która chciałaby komfortowo zamieszkać. Podstawowe informacje Osiedle Podłęże metraż 58,18 m 3 pokoje 2 piętro Standard wykończenia Do.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł40 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Nowa cena! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Jaworznie. Jeśli poszukują Państwo przytulnego mieszkania dla pary, rodziny, bądź inwestycyjnie to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa

Jaworzno,śląskie

1 800 zł46,54 m² 38,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w pełni wyposażone! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem, po generalnym remoncie, to ta ofert jest dla Państwa! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Stałe,Jaworzno

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na pierwszym piętrze budynku w dzielnicy Osiedle Stałe. Do dyspozycji wynajmującego jest duża piwnica. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

269 000 zł43 m² 6 215,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu Z balkonem O powierzchni 43,28m2 - jaworzno - podłęże ul. Piłsudskiego 76 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,28m2 w Jaworznie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Gigant,Jaworzno

459 000 zł66 m² 6 912,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przestronne mieszkanie z balkonem na osiedlu Gigant - idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 66,4 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazur

Podwale,Jaworzno

289 000 zł44 m² 6 577,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wprowadzenia, o powierzchni 43,94 m , usytuowane na IV piętrze zadbanym bloku na osiedlu Podwale w Jaworznie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Byczyna,Jaworzno

420 000 zł62 m² 6 788,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.87 m2, które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Nauczycielskiej w Jaworznie - Byczyna. Będzie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Byczyna,Jaworzno

420 000 zł62 m² 6 788,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Podłęże,Jaworzno

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m zlokalizowane w Jaworznie przy ul. Wilczej Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

305 000 zł51 m² 5 992,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.90m mieszczące się w Jaworznie przy Al.Piłsudskiego. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Tysiąclecia

Stałe,Jaworzno

315 000 zł46 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania O powierzchni 46,2m2 - jaworzno - ul. Aleja tysiąclecia 9 - osiedle stałe Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,2m2 w Jaworznie, dzielnica Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nauczycielska

Byczyna,Jaworzno

420 000 zł62 m² 6 788,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Pieczyska,Jaworzno

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do zaoferowania mamy 2-pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w zielonej i rekreacyjnej części Jaworzna. W niewielkiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyprysowa

Jaworzno,śląskie

349 000 zł53 m² 6 609,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania O powierzchni 52,8m2 - jaworzno - ul. Cyprysowa 13 rezerwacja! Do sprzedania przestronne mieszkanie z wyposażeniem o powierzchni 52,8m2 w Jaworznie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Podwale,Jaworzno

276 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania z balkonem, usytuowanego na 4. piętrze w Jaworznie, na osiedlu Podwale. Mieszkanie o powierzchni około 46 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Podłęże,Jaworzno

339 000 zł52 m² 6 538,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania z przestronnym tarasem, usytuowanego na pierwszym piętrze w zadbanym bloku w Jaworznie, na osiedlu Podłęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Górnicze,Jaworzno

1 480 zł51 m² 29,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie do wynajęcia dostępne od zaraz w komfortowej lokalizacji! W centrum miasta. Podstawowe informacje Jaworzno, centrum metraż 51,3m2 parter Standard wykończenia Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Gigant,Jaworzno

280 000 zł52 m² 5 426,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Podłęże,Jaworzno

395 000 zł63 m² 6 274,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia O powierzchni 62,95m 2 - jaworzno - podłęże Sprzedam mieszkanie o powierzchni 62,95m 2 w Jaworznie, dzielnica Podłęże. Znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwornickiego

Stare Miasto,Jaworzno

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedam słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Jaworzna. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w dwupiętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi i oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cegielniana

Niedzieliska,Jaworzno

459 000 zł85 m² 5 417,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Jaworzno, ul. Cegielniana (84.73 m ). Mam na sprzedaż jasne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84.73 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyprysowa

Pechnik,Jaworzno

394 999 zł57 m² 6 978,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Jaworzno, ul. Cyprysowa Marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę codziennego życia z bliskością do natury i centrum miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Podłęże,Jaworzno

430 000 zł63 m² 6 830,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Gigant,Jaworzno

399 000 zł52 m² 7 734,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odświeżenia O powierzchni 51,59m 2 - jaworzno - gigant Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,59m 2 Jaworznie, osiedle Gigant. Znajduje się na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Stałe,Jaworzno

390 000 zł61 m² 6 360,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 61,32m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Kalinowa 3 - cena do negocjacji! rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61,32m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

349 000 zł50 m² 6 998,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas, oferta na wyłączność! Na sprzedaż częściowo po remoncie dwupokojowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem o powierzchni 49,87 m2 na parterze w bloku w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Stałe,Jaworzno

279 000 zł50 m² 5 591,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu O powierzchni 49,90m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Kusocińskiego Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,90m 2 w Jaworznie - Osiedle Stałe. Znajduje się na drugim.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij