dowolna

Mieszkania umeblowane Jaworzno - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Jaworzno

128 900 zł37 m² 3 483,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania zlokalizowanego w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Podwale,Jaworzno

147 000 zł46 m² 3 195,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe z gruntem po remoncie generalnym z balkonem o powierzchni 45,8 m2. w pełni umeblowane. Mieszkanie znajduję się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MIeszkanie dwupokojowe z kuchnią i łaźienką, po remoncie, umeblowane. Pokoje słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Stałe,Jaworzno

270 000 zł74 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie z oknami wschód-zachód. Kuchnia otwarta na pokój gościnny. Trzy sypialnie. Łazienka z wanną i wnęką prysznicową.WC osobne. Kuchenna zabudowa: zmywarka,piekarnik, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Pańska Góra,Jaworzno

1 000 zł68 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od sierpnia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 68,3m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym. Spokojni i mili sąsiedzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Pańska Góra,Jaworzno

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kalinowa

Stałe,Jaworzno

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie (69,5m kw.)- w Jaworznie na Osiedlu Stałym (ul. Kalinowa). Mieszkanie posiada duże, ustawne pokoje, widną kuchnie, wc, łazienkę, własną spiżarnię na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejarzy

Szczakowa,Jaworzno

1 000 zł53 m² 19,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja do wynajęcia na dłużej.Mieszkanie na parterze budynku mieszkalnego w Jaworznie-Szczakowa,składający się z 2-ch pokoi,kuchni,łazienki,przedpokoju,pomieszczenia gospodarczego powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielniana

Gigant,Jaworzno

1 050 zł56 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - jaworzno - gigant ul. Cegielniana nr bloku 30 rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50m2 w Jaworznie, dzielnica Gigant ul. Cegielniana 30. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azot

Jaworzno,śląskie

199 999 zł52 m² 3 846,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem w spokojnej okolicy, w pobliżu przedszkole, sklepy, kościół, przystanek komunikacji miejskiej Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

630 zł72 m² 8,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kwatery dla pracowników. Telefon. Umeblowane, wszystkie media, wystawiam faktury vat. Cena 630 osoba/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Podłęże,Jaworzno

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż luksusowo wyposażone mieszkanie 3- pokojowe w Jaworznie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 - piętrowym, jednoklatkowym bloku; jaworzno - Podłęże ul. Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gigant

Gigant,Jaworzno

156 000 zł51 m² 3 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne, bez pośredników, bez prowizji. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko placówki oświatowe, banki, apteki, przychodnie, sklepy i targowisko. Blisko trasa śródmiejska (szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Gagarina,Jaworzno

128 000 zł44 m² 2 892 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie na parterze o powierzchni 44.06 m2, w cichej okolicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, balkonu i piwnicy. Mieszkanie nie wymaga remontu, posiada okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

1 350 zł44 m² 30,68 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia o powierzchni 44 m2 zlokalizowanego na Osiedlu Podłęże. Mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko przystanek, przedszkole, park, sklepy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

1 290 zł51 m² 25,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta godna uwagi mieszkanie do wynajęcia 51 m2 - 2 pokoje - doskonała lokalizacja! Przy umowie na minimum rok i płatności z góry wówczas brak kaucji zabezpieczającej. Miesięczne opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azot

Jaworzno,śląskie

205 000 zł52 m² 3 942,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie, od razu do zamieszkania. Znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu przedszkole (100m), sklep, przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze. Ogrzewanie co na butle propan butan. Kuchnia w pełni zabudowana i wyposażona. Pokoje częściowo umeblowane z możliwością wniesienia swoich mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Stałe,Jaworzno

500 zł34 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie i malowaniu, pokój umeblowasny, kuchnia - z zabudową meblową, łazienka w kafelkach - bez pralki, na podłogach wykładzina pcv. Opłaty: kaucja zwrotna (1500 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

mieszkanie w dogadnej lokalizacji, blisko centrum, ale również blisko lasu. Skokojna i bezpieczna okolica. Powierzchnia 49 m2 oraz pywnica, balkon. więcej informacji pryz bezpośrednim kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Stałe,Jaworzno

950 zł39 m² 24,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie i malowaniu, pokój nieumeblowany, kuchnia - z zabudową meblową, możliwość podłącznia pieca z butlą gazową, łazienka w kafelkach - bez pralki,na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Tysiąclecia

Stałe,Jaworzno

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! okazja! ogłoszenie prywatne, bez pośredników, bez prowizji! Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 48m2 w Jaworznie w bloku przy ul. Tysiąclecia 2 - Osiedle Stałe. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 193 zł36 m² 33,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Jaworznie 36m2 (centrum rogatka) na parterze w jednopiętrowym bloku. 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tadeusza Kościuszki,Jaworzno

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze (52 m2) w Jaworznie na osiedlu otk (blisko centrum). Mieszkanie posiada centralne ogrzewanie. Jest wyremontowane, umeblowane. Koszt wynajmu to 1500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nosala

Podwale,Jaworzno

89 000 zł25 m² 3 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M-2 o powierzchni 25 m2 zlokalizowane na osiedlu Podwale mieszczące się na 3 piętrze ( w budynku znajdują się 4 piętra ) w centrum Jaworzna. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Gagarina,Jaworzno

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, w spokojnej okolicy, balkon z widokiem na las, blisko sklepy ogólnospożywcze, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Pańska Góra,Jaworzno

1 000 zł68 m² 14,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 68,3m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym. Spokojni i mili sąsiedzi. Mieszkanie komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Stałe,Jaworzno

235 000 zł69 m² 3 405,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Sprzedam ładne, zadbane mieszkanie składające się z przedpokoju, jadalni, 3 pokoi, łazienki, wc, kuchni i komunikacji. Dodatkowo mieszkanie posiada balkon i piwnicę. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Podłęże,Jaworzno

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajme bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w poblizu parku/lasu z trasami rowerowymi. Mieszkanie jest umeblowane, dodatkowo znajduje sie w nim garderoba. Dodatkowo platne zuzycie pradu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Podłęże,Jaworzno

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

tanie i bardzo ładne umeblowane mieszkanie po remoncie do wynajęcia od zaraz całkowity koszt wynajmu wynosi 1400zl zawiera czynsz. proszę o kontakt pod numerem tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszewskiego

Jaworzno,śląskie

189 000 zł72 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta ,a jednocześnie spokojna okolica. Dowolne możliwości aranżacji i konfiguracji pomieszczeń ( 4 pokoje ) oddzielna łazienka i wc cena : 189 tyś zł , czyli 2700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Leopold,Jaworzno

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow 60m/kw,zlokalizowane w dzielnicy leopold. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,widnej kuchni,przedpokoju,łazienki i wc. Do mieszkania przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Tysiąclecia

Stałe,Jaworzno

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Jaworzno 48 m2 - sprzedaż [chcę sprzedać] Uwaga! okazja! ogłoszenie prywatne, bez pośredników, bez prowizji! Oferuję do sprzedania mieszkanie własnościowe 48m2 w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

1 000 zł64 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz m-3 w Jaworznie, cena do uzgodnienia tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Podwale,Jaworzno

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie,piękna zabudowana kuchnia z wyposażeniem.Więcej info pod num.tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podwale

Podwale,Jaworzno

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

jasne mieszkanie z balkonem,umeblowane i wyposażone.spokojne ciche osiedle w pobliżu przystanek i sklepy. cena 1100 zł + 600 zł kaucja tel. Pani Danuta  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podwale

Podwale,Jaworzno

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane w pełni, i wyposażone (lodówka,pralka ) spokojna okolica .mieszkanie jasne z balkonem w pobliżu przystanek i sklepy.Płatnae 1100 +600 kaucja +media ,płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

230 000 zł62 m² 3 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferuję przytulne mieszkanie 62 m2 w niskim bloku na 3-cim piętrze. Mieszkanie z bardzo ciekawym i ustawnym rozkładem pomieszczeń 3 pokoje,łazienka, ubikacja,kuchnia z salonem,dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Leopold,Jaworzno

1 260 zł63 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Zapraszam więc do oglądania mieszkania Więcej informacji udzielę Państwu pod numerem telefonu:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekarska

Gigant,Jaworzno

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, trzy ustawne pokoje, widna kuchnia z zabudową kuchenną, przestronny przedpokój, łazienka i wc oddzielnie. Na przedpokoju zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azot

Jaworzno,śląskie

89 000 zł56 m² 1 589,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Pilne! cena do negocjacji!odstąpię partycypację w bloku tbs w Jaworznie przy ulicy Azot. Do sprzedania słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij