dowolna

Mieszkania umeblowane Jaworzno - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Pieczyska,Jaworzno

442 000 zł60 m² 7 305,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Chcesz zostać pierwszym mieszkańcem tego niesamowitego mieszkania ? Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,50m2, zlokalizowane w Jaworznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników z Danuty

Jaworzno,śląskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż | Słoneczne mieszkanie w Jaworznie Informacje o mieszkaniu. Oferujemy Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Z pełnym wyposażeniem - jaworzno - podłęże ul. Piłsudskiego 82 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m 2 w Jaworznie - dzielnica Podłęże. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stałe

Stałe,Jaworzno

169 000 zł36 m² 4 736,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m2 na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku w Jaworznie - os. Stałe. W skład mieszkania wchodzą : - pokój , - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stałe

Stałe,Jaworzno

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok.35 m2 na Osiedlu Stałym w Jaworznie znajdujące się na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym. W skład lokalu wchodzą: -1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Stałe,Jaworzno

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

English version below. Przedstawiamy ofertę nieruchomości położonej przy ul. Stefanii Sempołowskiej 5 w Jaworznie. Budynek położony jest na spokojnym osiedlu. Nieruchomość przeszła gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Jaworzno,śląskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

english version below Dostępne od 1 lutego Do wynajęcia nowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 60m2, zlokalizowane przy ulicy Stefanii Sempołowskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podwale

Podwale,Jaworzno

190 000 zł34 m² 5 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dla kogo Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Podstawowe informacje Podwale metraż 34,34 m 2 pokoje parter Standard wykończenia Wyremontowane, gotowe do wprowadzenia! Salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

345 000 zł71 m² 4 872,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71 m usytuowane na pierwszym parterze. Blok zlokalizowany przy ul. Grunwaldzkiej nr 218. Lokal znajduje się w 4-piętrowym, podpiwniczonym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

320 000 zł62 m² 5 138,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie dla biura Zboralscy Nieruchomości pokrywa sprzedający. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, na pierwszym piętrze, w dobrej lokalizacji w Jaworznie. Do odświeżenia.Bez wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

235 000 zł50 m² 4 662,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,40m2 na parterze w trzypiętrowym bloku w spokojnej okolicy w centrum Jaworzna. Mieszkanie jest umeblowane. W skład mieszkania wchodzą : - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Śródmieście,Jaworzno

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest już wolne I gotowe do zamieszknia od zaraz! jaworzno - ul. Tęczowa - spokojna zielona okolica Z dobrym wyjazdem na trasę szybkiego ruchu! nowa inwestycja! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Podłęże,Jaworzno

1 500 zł36 m² 41,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmowany lokal jest po generalnym remoncie. Wszystkie podłogi,okna,drzwi,instalacja elektryczna oraz znajdujące się w nim meble i sprzęty są nowe i na gwarancji. wszystko to, do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szczakowa

Szczakowa,Jaworzno

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Jaworznie Oferta dotyczy komfortowego mieszkania, kompletnie umeblowanego i wyposażonego, które zawiera: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienkę oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Śródmieście,Jaworzno

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jaworzno - ul. Tęczowa - spokojna zielona okolica Z dobrym wyjazdem na trasę szybkiego ruchu! nowa inwestycja! Do wynajęcia przepiękny apartament zaprojektowany i urządzony w najlepszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

304 900 zł49 m² 6 203,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,15 m2 na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku w Jaworznie na os. Podłęże. Mieszkanie jest umeblowane. Do zamieszkania. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Jaworzno,śląskie

350 000 zł63 m² 5 559,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Mieszkanie zostało zarezerwowane Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Pańska Góra,Jaworzno

369 000 zł70 m² 5 252,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w bloku na czwartym piętrze, o pow. 70,25m2. do zamieszkania, w Jaworznie na osiedlu Pańska Góra (wandy) W skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, plac św. Jana

Jaworzno,śląskie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dziś chciałbym przedstawić Państwu bardzo ładny apartament na wynajem. Mieści się on w samym centrum miasta przy ulicy plac św. Jana w Jaworznie w świeżo wyremontowanej, ale przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Gigant,Jaworzno

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie umeblowane świeżo wyremontowane. Remont generalny łącznie z wymianą instalacji elektrycznej i wodnej. Wymieniono wszystkie drzwi, które nie są z marketów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gigant

Gigant,Jaworzno

1 400 zł52 m² 27,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia dla rodziny W bardzo dobrej lokalizacji? ta oferta jest dla ciebie! Jest to mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku, w dzielnicy gigant o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Leopold,Jaworzno

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwa duże pokoje, możliwości podziału pokoi, duża łazienka i kuchnia bardzo ustawne i widne położone blisko szkół przychodni targu placów zabaw sklepów, ocieplony blok wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podwale

Podwale,Jaworzno

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m2 z balkonem na parterze w czteropiętrowym bloku w Jaworznie na osiedlu Podwale. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stałe

Stałe,Jaworzno

259 000 zł60 m² 4 328,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 59,84 m2 częściowo umeblowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaworznie - osiedle stałe. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Gigant,Jaworzno

2 000 zł48 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla kogo Mieszkanie idealne dla singla lub dla pary,która chciałaby komfortowo zamieszkać. Podstawowe informacje Cynamonowe Osiedle ul.Tęczowa metraż 48,2 m 2 pokoje Standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stałe

Stałe,Jaworzno

265 000 zł60 m² 4 428,48 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Jaworzno,śląskie

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji na spokojnym osiedlu Przedmiotem ofert jest 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem piwnicą oraz suszarnią Położone na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

351 000 zł51 m² 6 882,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, jasne mieszkanie na 8 piętrze w centrum Jaworzna Mieszkanie sprzedawane wraz z całym wyposażeniem. W mieszkaniu 3 lata temu został zrobiony remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stałe,Jaworzno

1 000 zł35 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do najmu W rewelacyjnym miejscu! Podstawowe informacje Osiedle Stałe - ul.Armii Krajowej metraż 34,82 m parter Standard wykończenia Częściowo wyposażone.Wyremontowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Gigant,Jaworzno

350 000 zł59 m² 5 892,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wynagrodzenie dla biura Zboralscy Nieruchomości pokrywa sprzedający. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, w nowoczesnym stylu, w fantastycznej lokalizacji. Podstawowe informacje: 59,4m2; piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

169 000 zł30 m² 5 599,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na parterze o powierzchni 30,18 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Jaworznie na os. Podłęże przy ul. Piłsudskiego. W skład mieszkania wchodzi: pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

109 000 zł43 m² 2 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest dwu pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w Jaworznie, z dobrym dojazdem za równo do centrum Jaworzna jak i Mysłowic czy Katowic. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

324 900 zł49 m² 6 610,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie, na 3 piętrze, w 3 piętrowym budynku Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Podwale,Jaworzno

290 000 zł53 m² 5 476,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Jaworzna , blisko Galeny , ul. Broniewskiego os.Podwale. Do zamieszkania. Okna pcv , nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Jaworzno,śląskie

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem idealne dla osób ceniących komfort, wygodę i standard premium. Mieszkanie znajduje się na ekskluzywnym, nowo wybudowanym osiedlu Cynamonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Jeśli szukasz przytulnego, komfortowego mieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane jest na najładniejszym osiedlu w mieście - C ynamonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podwale

Podwale,Jaworzno

229 000 zł36 m² 6 324,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,21 na parterze w dwupiętrowym bloku w Jaworznie- osiedle Podwale. Mieszkanie jest częściowo wyposażone i umeblowane. Dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

289 000 zł48 m² 5 990,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Wynagrodzenie dla biura Zboralscy Nieruchomości pokrywa sprzedający. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w fantastycznej lokalizacji - Jaworzno, podłęże. Podstawowe informacje: 48,24m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

149 500 zł46 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum miasta. Blisko sklepów i komunikacji miejskiej. Wysoki standard wykończenia. Gorąco polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

102 000 zł39 m² 2 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne i jasne mieszkanie w spokojnej okolicy o rozbudowanej infrastrukturze usługowo-handlowej. Mieszkanie z potencjałem. Możliwość aranżacji wnętrza w oparciu o swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Śródmieście,Jaworzno

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże, dwupokojowe mieszkanie w centrum Jaworzna wynajmę od 15 października. Mieszkanie jest zadbane i wyposażone we wszystkie niezbędne meble oraz urządzenia. Okolica jest spokojna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij