dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jaworzno Osiedle Podłęże

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Podłęże,Jaworzno

330 000 zł63 m² 5 254,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36m2 mieszczące się na 1 piętrze w bloku. Bardzo dobra lokalizacja 5 minut od przystanków autobusowych Kraków - Katowice, blisko targowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Podłęże,Jaworzno

329 000 zł63 m² 5 238,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż w dogodnym położeniu i cichej okolicy. Mieszkanie chcemy sprzedac ale wyprowadzka przewidziana jest dopiero na czerwiec. Mieszkanie pozostaje umeblowane jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

270 000 zł51 m² 5 286,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli zależy Ci na świetnej lokalizacji oraz wysokim komforcie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo Mieszkanie idealne zarówno dla singla jak i większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Podłęże,Jaworzno

260 000 zł50 m² 5 231,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji: kameralna część Podłęża ul. Fredry Gotowe do zamieszkania! Dla kogo Mieszkanie idealne zarówno dla singla jak i większej rodziny. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok.50 m2 znajdujące się na osiedlu Podłężu w Jaworznie. Mieszkanie znajduje się na parterze w wieżowcu. Stan mieszkania dobry+. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Jaworzno

Podłęże,Jaworzno

44 000 zł18 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

296 000 zł61 m² 4 823,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

173 000 zł48 m² 3 578,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

259 000 zł63 m² 4 114,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

198 000 zł51 m² 3 882,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pszczelnik

Podłęże,Jaworzno

149 000 zł692 m² 215,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana w Jaworznie - dzielnica Pszczelnik o pow. 692m3 Wymiary działki ok. 23 m x ok. 30m Działka płaska w kształcie trapezu. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Podłęże,Jaworzno

325 000 zł72 m² 4 513,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

195 000 zł48 m² 4 042,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

195 000 zł58 m² 3 339,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

205 000 zł63 m² 3 253,97 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62 m2 w Jaworznie na os. Podłęże. W skład mieszkania wchodzi: 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

1 630 zł50 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Podłęże,Jaworzno

1 450 zł50 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Podłęże,Jaworzno

1 300 zł63 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam dziś państwu trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia. Umiejscowione na III piętrze w IV-piętrowym bloku, na Osiedlu Podłęże, na ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Podłęże,Jaworzno

178 000 zł50 m² 3 531,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

219 000 zł62 m² 3 549,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,20 m2 w Jaworznie - os. Podłęże W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka,wc przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

208 000 zł61 m² 3 398,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,20 m2 w Jaworznie - os. Podłęże W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka,wc przedpokój, taras. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

449 000 zł190 m² 2 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:539 m²

Na sprzedaż dom wielorodzinny w świetnej lokalizacji,posiadający kilka kondygnacji: sutereny, parter, piętro,strych. Powierzchnia użytkowa ok.190 m 2. Nieruchomość można wykorzystać także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

175 000 zł48 m² 3 608,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,5m2 (52m2 po adaptacji zsypu) w Jaworznie - oś. Podłęże W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

215 000 zł60 m² 3 553,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

189 000 zł62 m² 3 064,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,67 m2 w Jaworznie - os. Podłęże W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka,wc przedpokój, 2 balkony. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dla pracowników firm mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Jaworznie na os. Podłęże. W skład mieszkania wchodzi: pokój, widna kuchnia, łazienka połączona z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

800 zł48 m² 16,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,5 m2 w Jaworznie - os.Podłęże, Al.Piłsudskiego. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

159 000 zł50 m² 3 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,70 m2 w bardzo dobrej lokalizacji,Jaworzno os.Podłęże. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z Wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

215 000 zł63 m² 3 412,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 63 m2 w Jaworznie - os. Podłęże. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

1 330 zł35 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

117 000 zł35 m² 3 328,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Podłęże,Jaworzno

135 000 zł50 m² 2 707,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 49,87 m2 w Jaworznie - os. Podłęże - ul. Towarowa. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

139 900 zł48 m² 2 893,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia