Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, Podłęże, Jaworzno, śląskie
- 485 000 zł
- 58,18 m²
- 8 336,20 zł/m²
Renata Rębielak
Skontaktuj się
Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
Zaktualizowane: 19 maja 2026
485 000 zł 58,18 m² 8 336,20 zł/m²
1/3
3
-
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 485 000 zł (8 336,20 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 58,18 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomosci Rębielak, zaktualizowane: 19.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, Podłęże, Jaworzno, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka, las
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, restauracja, fitness, siłownia, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, targ, bankomat, kościół, poczta, park
Opis nieruchomości
Okazja!
Oferujemy do sprzedaży piękne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,18 m² po remoncie położone na 1 piętrze niskiego bloku z dwoma balkonami w Jaworznie na osiedlu Podłęże przy ul. Piłsudskiego
Mieszkanie składa się z:
3 ustawnych pokoi
osobnej, jasnej kuchni
łazienki
osobnej ubikacji
z dwóch pokoi wejście na balkony
piwnicy przynależnej do mieszkania
Mieszkanie po generalnym remoncie (...)
796 500...