Mieszkanie, ul. Podwale

Podwale, Jaworzno, śląskie

  • 299 000 zł
  • 45,80 m²
  • 6 528,38 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Gołąb

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Podwale

Podwale, Jaworzno, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

299 000 zł

45,80 m²

6 528,38 zł/m²

Mieszkanie, ul. Podwale

Zaktualizowane: 12 maja 2026

299 000 zł 45,80 m² 6 528,38 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (6 528,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Charakterystyka mieszkania: 45,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 620 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: COLUMBUS Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 22990080

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem, o powierzchni 45,8 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze ocieplonego bloku w Jaworznie osiedle Podwale. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum w doskonałej lokalizacji. (...)

Agent

Jacek Gołąb

501 803...

501 803 103

32 615 55 04

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Gołąb

501 803...

501 803 103

32 615 55 04

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.