Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, Podłęże, Jaworzno, śląskie
- 305 000 zł
- 50,90 m²
- 5 992,14 zł/m²
Patryk
Skontaktuj się
Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
305 000 zł 50,90 m² 5 992,14 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
7/7
2
1980
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
7/7Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 305 000 zł (5 992,14 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 50,90 m², 2 pokoje; stan: do remontu
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/7, dwustronne
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 750 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026
Lokalizacja
- Adres: aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, Podłęże, Jaworzno, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
Opis nieruchomości
Oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.90m² mieszczące się w Jaworznie przy Al.Piłsudskiego. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu.
Lokal usytuowany jest w świetnej lokalizacji na 7 piętrze, 7 piętrowego bloku. Okolica jest zielona i bardzo spokojna.
W pobliżu znajdują się szkoły przedszkola, sklepy i główny przystanek autobusowy. (...)
Patryk
667 042...
667 042 245