dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Jaworzno - Oferty sprzedaży i najmu

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

1 300 zł43,73 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy mieszkanie na wynajem o powierzchni 43 m , położone na 10. piętrze w wieżowcu przy al. Piłsudskiego. Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację, co zapewnia idealną.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,31 m² 6 177,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o pow. 40 m2 w Jaworznie. Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Stałym w Jaworznie przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,54 m² 7 265,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o bardzo komfortowym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z lat 90-tych przy ul. Kalinowej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,20 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jaworzno, osiedle Gigant, ulica Granitowa 8 - czy to Twój nowy adres? To pytanie, na które warto poszukać odpowiedzi osobiście. Osiedle Gigant od lat ma swoją renomę, a ta lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

259 000 zł43,41 m² 5 966,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferowana na sprzedaż nieruchomość znajduje się w Jaworznie przy ul. Jaśminowej 9 w bloku po termomodernizacji. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł62,80 m² 6 926,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie do generalnego remontu Z balkonem O powierzchni 62,80m2 - jaworzno - podłęże - ul. Fredry 24 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 62,80m2 w Jaworznie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł107 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kwatery dla pracowników | 107 m | jaworzno łubowiec Jaworzno ul. Wybickiego opcja wynajmu dwóch kondygnacji! miejsca postojowe W cenie! cena do negocjacji Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł65,94 m² 7 112,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie Z ogródkiem gotowe do zamieszkania O powierzchni 65,94m2 - jaworzno - łubowiec - ul. Górników Z danuty 31 mniejsze mieszkanie W rozliczeniu (również poza.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł45,82 m² 5 783,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4-piętrze w czteropiętrowym bloku w jednej z najlepszych lokalizacji w Jaworzno na Podwalu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

329 000 zł45,82 m² 7 180,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od ręki Z całym wyposażeniem *** 2 pokoje *** tylko U nas *** posiadamy klucze *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Jaworznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł97,60 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem dla firm/ 4-8 pracowników Mieszkanie znajduje się w Jaworznie przy ul. Krakowskiej na wysokim parterze w kameralnym budynku dwukondygnacyjnym. Opis mieszkania: mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,78 m² 7 948,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,78 m zlokalizowane w najbardziej pożadanej dzielnicy Jaworzna przy ulicy Towarowej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno, ul. 3 maja Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w świetnej lokalizacji Jaworzno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł43,20 m² 38,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Przytulne mieszkanie z balkonem na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji, to ta ofert jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,20 m² 7 330,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia O powierzchni 53,20m2 - jaworzno - ul. Skłodowskiej - osiedle stałe Cena do negocjacji! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53,20m2 w Jaworznie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł46 m² 6 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno Podwale ul. Gliniana - 46m2 / 2 pokoje + balkon we speak english Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. Glinianej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52,60 m² 6 083,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jaworzno os. Stałe ul. Partyzantów- 52,6 m2 / 2 pokoje we speak english Prezentujemy Państwu bardzo przestronne - 2 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chciałbym Państwu zaprezentować mieszkanie typu Studio. Mieści się ono na II piętrze w domu wielorodzinnym w spokojnej części Gagarina. Cały dom został w 2012 roku generalnie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,78 m² 8 999,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: z przyjemnością prezentujemy Państwu wyremontowane od podstaw dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Jaworznie, przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł68,40 m² 7 704,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i przestrzeni. Położone na parterze kameralnego, niskiego bloku przy ul. Powstańców Śląskich 2 w Jaworznie, łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,90 m² 6 856,58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Jaworznie przy Alei Piłsudskiego, w dzielnicy Podłęże. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jaworzno Podwale ul. Nosala - 51m2 / 3 pokoje + balkon we speak english Prezentujemy Państwu bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w Jaworznie na ul. Nosala. Mieszkanie ma powierzchnię 51.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,60 m² 6 589,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w Centrum miasta. Jeśli poszukują Państwo mieszkania w świetnej lokalizacji to ta ofert jest dla Państwa! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla kogo Mieszkanie idealne dla rodziny lub dla pary,która chciałaby komfortowo zamieszkać. Podstawowe informacje Osiedle Podłęże metraż 58,18 m 3 pokoje 2 piętro Standard wykończenia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Energetyków

Jaworzno,śląskie

174 900 zł38 m² 4 602,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży ustawnej kawalerki zlokalizowanej w Jaworznie przy ulicy Energetyków. Blok po termomodernizacji. Układ funkcjonalny: - duży salon, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł40 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Nowa cena! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Jaworznie. Jeśli poszukują Państwo przytulnego mieszkania dla pary, rodziny, bądź inwestycyjnie to.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł55,52 m² 8 465,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 55,52m2 - jaworzno - łubowiec - ul. Górników Z danuty 37 Do sprzedania mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł67 m² 8 656,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne jasne mieszkanie z tarasem I Osiedle Gigant I 66,80 m2 powierzchni użytkowej. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na III piętrze na os. Gigant.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa

Jaworzno,śląskie

1 800 zł46,54 m² 38,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w pełni wyposażone! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem, po generalnym remoncie, to ta ofert jest dla Państwa! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejarzy

Szczakowa,Jaworzno

285 000 zł64 m² 4 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Słoneczne mieszkanie z potencjałem i dwoma balkonami! Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego w spokojnej części Jaworzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Stałe,Jaworzno

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na pierwszym piętrze budynku w dzielnicy Osiedle Stałe. Do dyspozycji wynajmującego jest duża piwnica. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

269 000 zł43 m² 6 215,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu Z balkonem O powierzchni 43,28m2 - jaworzno - podłęże ul. Piłsudskiego 76 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,28m2 w Jaworznie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Gigant,Jaworzno

459 000 zł66 m² 6 912,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przestronne mieszkanie z balkonem na osiedlu Gigant - idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 66,4 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazur

Podwale,Jaworzno

289 000 zł44 m² 6 577,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wprowadzenia, o powierzchni 43,94 m , usytuowane na IV piętrze zadbanym bloku na osiedlu Podwale w Jaworznie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Byczyna,Jaworzno

420 000 zł62 m² 6 788,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.87 m2, które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Nauczycielskiej w Jaworznie - Byczyna. Będzie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azot

Jaworzno,śląskie

1 400 zł52 m² 26,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jasne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie w tbs ul. Azot, jaworzno dostępne od zaraz! Szukasz wygodnego, spokojnego miejsca do życia? To mieszkanie będzie idealne dla singla, pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Byczyna,Jaworzno

420 000 zł62 m² 6 788,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Leopold,Jaworzno

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: "(ogłoszenie prywatne, bez prowizji wynajmującego dla biura nieruchomości) Wynajmę umeblowane mieszkanie na nowym Osiedlu Cynamonowym o podwyższonym standardzie (rok budowy 2019). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azot

Śródmieście,Jaworzno

297 500 zł36 m² 8 200,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję mieszkanie 2-pokojowe na rynku pierwotnym w stanie deweloperskim w pierwszym w Jaworznie wielorodzinnym budynku pasywnym - wybitnie energooszczędnym. Budynek (jeszcze w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Stałe,Jaworzno

270 000 zł45 m² 6 033,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O powierzchni 44,75m2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Klonowa 2 rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 44,75m2 w Jaworznie, dzielnica Osiedle Stałe. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Podłęże,Jaworzno

402 000 zł58 m² 6 885,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy lesie - Jaworzno, ul. Wilcza. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,38 m?, zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij