dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Jaworzno - Sprzedaż i najem

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaworzno,śląskie

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 44,75 m , położonego na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Jaworzno

469 000 zł62 m² 7 564,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe (61 m ) w centrum Jaworzna, w ocieplonym bloku, na parterze. Mieszkanie przeszło generalny remont 5 lat temu, w tym wymieniono instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Podłęże,Jaworzno

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Sprzedam komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na pierwszym piętrze w bloku. Blok wyposażony jest w windę i domofon. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywa

Podwale,Jaworzno

270 000 zł46 m² 5 892,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się w Jaworznie przy ul. Krzywej o wielkości 45,82m2. Lokal mieści się na parterze w zadbanym budynku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Insurekcji Kościuszkowskiej

Stare Miasto,Jaworzno

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze Mieszkanie jest umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. W salonie znajduje się wygodna sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyprysowa

Jaworzno,śląskie

349 000 zł53 m² 6 609,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania O powierzchni 52,8m2 - jaworzno - ul. Cyprysowa 13 rezerwacja! Do sprzedania przestronne mieszkanie z wyposażeniem o powierzchni 52,8m2 w Jaworznie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaworzno

Stałe,Jaworzno

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38 m , usytuowane w niskim budynku w zielonej części Jaworzna. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stałe,Jaworzno

299 000 zł45 m² 6 681,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stałe,Jaworzno

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa cena - 269 000 pln - cena do negocjacji! Wybierając tę ofertę jako kupujący nie płacisz prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 44 m - Jaworzno, osiedle Stałe, ul. Jaśminowa Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Podwale,Jaworzno

276 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania z balkonem, usytuowanego na 4. piętrze w Jaworznie, na osiedlu Podwale. Mieszkanie o powierzchni około 46 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Stare Miasto,Jaworzno

389 000 zł64 m² 6 068,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Jaworzno , ul. Tuwima, 64 m Rozkład pomieszczeń: trzy niezależne pokoje kuchnia z jadalnią łazienka i oddzielne wc przedpokój przynależna piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Podwale,Jaworzno

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników firm. Bez prowizji. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w dobrej lokalizacji Podwale.Okolica spokojna, zielona.Bliskość sklepów, apteki, przychodni zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Stare Miasto,Jaworzno

389 000 zł64 m² 6 068,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jaworzno

Górnicze,Jaworzno

245 000 zł36 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36m2. Przestronny pokój z balkonem (widok na okolicę kwk Piłsudski), kuchnia, przedpokój, łazienka i piwnica. Blok z 1984 roku, obok - Urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Stałe,Jaworzno

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 44 m , Jaworzno Os. Stałe, ul. Jaśminowa Metraż: 44 m Piętro: 3/4 (bez windy) Czynsz: ok. 800 zł / 2 osoby Pełne wyposażenie gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Stare Miasto,Jaworzno

399 000 zł64 m² 6 224,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Podłęże,Jaworzno

339 000 zł52 m² 6 538,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania z przestronnym tarasem, usytuowanego na pierwszym piętrze w zadbanym bloku w Jaworznie, na osiedlu Podłęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Stałe,Jaworzno

319 000 zł45 m² 7 128,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Podwale,Jaworzno

276 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie do zamieszkania Z balkonem O powierzchni ok. 46m 2 - jaworzno - podwale Zamienię mieszkanie o powierzchni ok. 46m 2 w Jaworznie, dzielnica Podwale. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podwale,Jaworzno

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia agencji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane przy ul. Broniewskiego, w spokojnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Stare Miasto,Jaworzno

409 000 zł64 m² 6 380,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niedzieliska,Jaworzno

350 000 zł45 m² 7 722,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od strony kupującej! Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 45,3 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Gigant,Jaworzno

505 000 zł57 m² 8 816,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Jaworzno, os. Bursztynowe Wzgórze Z przyjemnością prezentujemy przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Stare Miasto,Jaworzno

319 000 zł46 m² 7 010,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania O powierzchni 45,50m2 - jaworzno - centrum rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,50m2 w centrum Jaworzna. Znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Pieczyska,Jaworzno

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Jaworzno, ul. Solskiego 1a (przy Parku Gródek) Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w jednej z najładniejszych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Niedzieliska,Jaworzno

350 000 zł45 m² 7 722,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cegielniana

Niedzieliska,Jaworzno

459 000 zł85 m² 5 417,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Jaworzno, ul. Cegielniana (84.73 m ). Mam na sprzedaż jasne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84.73 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyprysowa

Pechnik,Jaworzno

394 999 zł57 m² 6 978,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Jaworzno, ul. Cyprysowa Marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę codziennego życia z bliskością do natury i centrum miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podwale,Jaworzno

295 000 zł36 m² 8 149 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w Jaworznie, na osiedlu Podwale. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

410 000 zł69 m² 5 976,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Jaworznie - ul. Piłsudskiego 21 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Stare Miasto,Jaworzno

319 000 zł46 m² 7 010,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania O powierzchni 45,50m 2 - jaworzno - centrum Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,50m 2 w centrum Jaworzna. Znajduje się na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Niedzieliska,Jaworzno

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Szukasz idealnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji Jaworzna. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Jaworzno

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od strony kupującej! Szukasz komfortowego, przestronnego i ciepłego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: jaworzno, ul. Fryderyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wesołe Miasteczko,Jaworzno

850 000 zł91 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Więcej przestrzeni za mniej! Połowa domu z dużą działką w cenie mieszkania! Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący połowę domu, położony na samodzielnej, wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wesołe Miasteczko,Jaworzno

650 000 zł91 m² 7 174,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Twoje wymarzone mieszkanie z bajeczną działką przestrzeń, spokój i natura w jednym! Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący połowę domu, położony na samodzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Licealna

Podwale,Jaworzno

235 000 zł26 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w Jaworznie, na osiedlu Podwale. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Stałe,Jaworzno

268 000 zł39 m² 6 810,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycyjnie ? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Oferujemy Państwu duża kawalerke o powierzchni 39,35 m mieszczącą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Licealna

Podwale,Jaworzno

249 000 zł26 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Podwale,Jaworzno

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podłęże,Jaworzno

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja brak prowizji od strony kupującej! wirtualny spacer: mieszkanie 2-pokojowe na Os. Podłęże w Jaworznie przy ul. Towarowej 75. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Podłęże,Jaworzno

919 000 zł127 m² 7 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż trzypiętrowe mieszkanie o powierzchni 127,4 m2 w zadbanym bloku(2000 rok) obok lasu! Jeśli szukasz mieszkania z funkcjonalnością domu gwarantującego prywatność dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij