dowolna

Mieszkania do wynajęcia Jaworzno - Oferty wynajmu mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podwale

Podwale,Jaworzno

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

jasne mieszkanie z balkonem,umeblowane i wyposażone.spokojne ciche osiedle w pobliżu przystanek i sklepy. cena 1100 zł + 600 zł kaucja tel. Pani Danuta  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podwale

Podwale,Jaworzno

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane w pełni, i wyposażone (lodówka,pralka ) spokojna okolica .mieszkanie jasne z balkonem w pobliżu przystanek i sklepy.Płatnae 1100 +600 kaucja +media ,płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Leopold,Jaworzno

1 260 zł63 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Zapraszam więc do oglądania mieszkania Więcej informacji udzielę Państwu pod numerem telefonu:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Gagarina,Jaworzno

700 zł25 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę kawalerkę. Mieszkanie zadbane do zamieszkania od zaraz .Miesięczne opłaty to 200 zł czynsz + 500 zł odstępne. Kaucja zwrotna 500zł.Licznik na prąd przedpłatowy na kartę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczakowa

Szczakowa,Jaworzno

1 350 zł37 m² 36,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dostępne jest do wynajmu 1350 zł + media około 230 zł. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny. Nie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zubrzyckiego

Łubowiec,Jaworzno

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajme mieszkanie 64 m Jaworzno ul. Zubrzyckiego dzielnica łubowiec cena : 1400 zł + media (woda, prąd) Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna Mieszkanie do wynajmu od zaraz Mieszkanie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Diamentowa

Gigant,Jaworzno

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń o pow. 54,00 m kw na drugim piętrze w niskim bloku. Dwa pokoje niezależne, kuchnia, łazienka, balkon. Pokoje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Jaworzno,śląskie

800 zł37 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajme mieszkanie przy ul.Tuwima w ładnym bloku, połozenie 1 piętro.Mieszkanie ciche i spokojne nie wymaga nakładu finansowego ze strony wynajmującego. Mieszkanie posiada 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Grunwaldzka

Stałe,Jaworzno

450 zł20 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

do wynajęcia kawalerka czynsz 172 zł 50 energia odstępne 450 zł razem 672 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczakowska

Jaworzno,śląskie

800 zł30 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Szczakowskiej W ładnym bloku położenie 1 piętro, dogodny dojazd I parking przd blokiem, okna wychodzące na okoliczny las. Mieszkanie ciche I spokojne, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczakowska

Dobra,Jaworzno

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku. Dwa pokoje niezależne, widna kuchnia w kwadracie, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze. Pokoje ustawne. Czynsz 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Jaworzno,śląskie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 80 m2. Mieszkanie składa sie dwóch sypialni o powierzchni około 20 m każda, jedna z dużym balkonem i druga z garderobą, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Podwale,Jaworzno

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w poblizu szkoły , przedszkola i sklepów. Opłata miesięczna wynosi 1000 zł + media. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinowa

Stałe,Jaworzno

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok graniczy z osiedlem domków jednorodzinnych ,w bardzo spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Stałe,Jaworzno

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe cena 1000zł plus medja ,okna nowe z roletami, panele podłogow, łazienka zrobiona , ciepła woda miejska,duży balon, budynek jest właśnie ocieplany, dobra lokalizacja wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Tysiąclecia

Stałe,Jaworzno

1 150 zł49 m² 23,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 49m2 w bloku przy ul. Tysiąclecia. Ciepłe, przytulne. Dwa przestronne pokoje, jasna kuchnia, łazienka. Budynek ocieplony, okna wymienione na nowe. Meble mogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skałka

Skałka,Jaworzno

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

jest to kawalerka przerobiona na dwa małe pokoje ,duza kuchnia ,centralne ,ciepła woda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Gagarina,Jaworzno

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajmu przytulne i niedrogie w utrzymaniu mieszkanie czynsz: 260 zł, prąd 115 zł, internet +kablówka 59 zł, odstępne : 1000zł miesięcznie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Stałe,Jaworzno

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum ośedla wszędzie blisko ciepła woda miejska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podwale

Podwale,Jaworzno

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane,ciche,w dogodnym punkcie ,blisko sklepy,przystanek.Rachunki płatne dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Podwale,Jaworzno

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duże mieszkania po remoncie do wynajęcia od zaraz. Cena do negocjacji. kontakt:   Barbara