dowolna

Mieszkania do wynajęcia Jaworzno - Oferty wynajmu mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Jaworzno,śląskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie umeblowane 1 pokojowe po kapitalnym remoncie, duży pokój, ładna otwarta kuchnia ,mieszkanie z dużym balkonem ,do mieszkania przynależna piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Jaworzno

Podwale,Jaworzno

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna i wyposażona kawalerka do wynajęcia- jaworzno, podwale mieszkanie wynajęte! Podstawowe informacje metraż 26m2 parter kawalerka Standard wykończenia i opis mieszkania Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Stałe,Jaworzno

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Przestronne, wyposażone mieszkanie w zielonej części Osiedla Stałego! Podstawowe informacje Jaworzno, osiedle Stałe metraż 52m2 1 piętro balkon Opis mieszkania Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jaworzno,śląskie

1 400 zł44 m² 31,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w komfortowej lokalizacji! Rzut beretem do Centrum miasta. Podstawowe informacje Jaworzno Podwale, blisko Centrum metraż 43m2 3 piętro balkon piwnica Standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 100 zł32 m² 34,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 32 m2 w Jaworznie - os. Azot. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podwale

Podwale,Jaworzno

1 350 zł43 m² 31,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - jaworzno - podwale ul. 11 listopada 10 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 45m 2 w Jaworznie - dzielnica Podwale. Znajduje się na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stałe

Stałe,Jaworzno

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Osiedlu Stałym w Jaworznie znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą: -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Podłęże,Jaworzno

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Z pełnym wyposażeniem - jaworzno - podłęże ul. Piłsudskiego 82 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m 2 w Jaworznie - dzielnica Podłęże. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stałe

Stałe,Jaworzno

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok.35 m2 na Osiedlu Stałym w Jaworznie znajdujące się na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym. W skład lokalu wchodzą: -1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Jaworzno,śląskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

english version below Dostępne od 1 lutego Do wynajęcia nowe trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 60m2, zlokalizowane przy ulicy Stefanii Sempołowskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Śródmieście,Jaworzno

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest już wolne I gotowe do zamieszknia od zaraz! jaworzno - ul. Tęczowa - spokojna zielona okolica Z dobrym wyjazdem na trasę szybkiego ruchu! nowa inwestycja! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Podłęże,Jaworzno

1 500 zł36 m² 41,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmowany lokal jest po generalnym remoncie. Wszystkie podłogi,okna,drzwi,instalacja elektryczna oraz znajdujące się w nim meble i sprzęty są nowe i na gwarancji. wszystko to, do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szczakowa

Szczakowa,Jaworzno

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Jaworznie Oferta dotyczy komfortowego mieszkania, kompletnie umeblowanego i wyposażonego, które zawiera: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienkę oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Śródmieście,Jaworzno

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jaworzno - ul. Tęczowa - spokojna zielona okolica Z dobrym wyjazdem na trasę szybkiego ruchu! nowa inwestycja! Do wynajęcia przepiękny apartament zaprojektowany i urządzony w najlepszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, plac św. Jana

Jaworzno,śląskie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dziś chciałbym przedstawić Państwu bardzo ładny apartament na wynajem. Mieści się on w samym centrum miasta przy ulicy plac św. Jana w Jaworznie w świeżo wyremontowanej, ale przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gigant

Gigant,Jaworzno

1 400 zł52 m² 27,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia dla rodziny W bardzo dobrej lokalizacji? ta oferta jest dla ciebie! Jest to mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku, w dzielnicy gigant o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Gigant,Jaworzno

2 000 zł48 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla kogo Mieszkanie idealne dla singla lub dla pary,która chciałaby komfortowo zamieszkać. Podstawowe informacje Cynamonowe Osiedle ul.Tęczowa metraż 48,2 m 2 pokoje Standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stałe,Jaworzno

1 000 zł35 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do najmu W rewelacyjnym miejscu! Podstawowe informacje Osiedle Stałe - ul.Armii Krajowej metraż 34,82 m parter Standard wykończenia Częściowo wyposażone.Wyremontowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Jaworzno,śląskie

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem idealne dla osób ceniących komfort, wygodę i standard premium. Mieszkanie znajduje się na ekskluzywnym, nowo wybudowanym osiedlu Cynamonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Jeśli szukasz przytulnego, komfortowego mieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane jest na najładniejszym osiedlu w mieście - C ynamonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podwale

Podwale,Jaworzno

1 200 zł38 m² 31,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! mieszkanie do najmu W rewelacyjnym miejscu Podstawowe informacje Osiedle Podwale -blisko Centrum metraż 37,59 m 2 piętro Standard wykończenia Częściowo wyposażone.Wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gagarina,Jaworzno

1 100 zł34 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu Jeśli zależy ci na pięknej kawalerce, wysokim komforcie i niskich kosztach utrzymania, ta oferta jest dla Ciebie! Dla kogo Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 000 zł50 m² 20,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji! Podstawowe informacje Centrum Jaworzna metraż 49,5m2 parter Standard wykończenia Do wprowadzenia, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Jaworzno,śląskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie na nowym Osiedlu Cynamonowym o podwyższonym standardzie (rok budowy 2019). Powierzchnia 44m2 w skład której wchodzi: otwarta kuchnia z oknem połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podwale

Podwale,Jaworzno

600 zł26 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w doskonałym miejscu - Podwale Bardzo blisko Centrum Dla kogo Mieszkanie idealne dla singla Podstawowe informacje Podwale metraż 26m2 3 piętro Standard wykończenia Panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podwale

Podwale,Jaworzno

800 zł38 m² 21,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Dostępne od czerwca 2021 Podstawowe informacje Podwale metraż 37,5m2 1 piętro Standard wykończenia Do wprowadzenia, w pełni wyposażone Komunikacja/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Stałe,Jaworzno

1 200 zł33 m² 36,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie,wymieniona instalacja elektryczna,wymienione.drzwi,okna, podłoga wyłożona panelami , ściany i sufity w gładzi. Kuchnia umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stałe

Stałe,Jaworzno

600 zł33 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka Osiedle Stałe w niskiej cenie! Podstawowe informacje Osiedle Stałe metraż 33m2 1 piętro Standard wykończenia Do wprowadzenia, mieszkanie wyposażone Komunikacja Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Stare Miasto,Jaworzno

1 150 zł51 m² 22,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 51 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka i oddzielnie toaleta. Mieszkanie po remoncie, nowe meble, nowa pralka, lodówka, garderoba w przedpokoju. Ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Jaworzno

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie w Centrum Jaworzna, w bloku po termomodernizacji. Spokojna okolica, blisko przedszkole i szkoła, przychodnia, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podłęże

Podłęże,Jaworzno

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36m2 mieszczące się na 1 piętrze w bloku. Bardzo dobra lokalizacja 5 minut od przystanków autobusowych Kraków - Katowice, blisko targowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stałe,Jaworzno

900 zł38 m² 23,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajęte! Przytulne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia Dla kogo Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Podstawowe informacje Osiedle Stałe metraż 38,50m 1 piętro Standard wykończenia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Azot

Jaworzno,śląskie

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na zasadach najmu okazjonalnego mieszkanie przy ul. Azot 2a w Jaworznie, w spokojnej okolic, 1,5 km od centrum, kilkaset metrów od dwóch obwodnic miasta. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Długoszyn,Jaworzno

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

do wynajęcia od 01.12.20 lub później nowoczesne mieszkanie 40 m2 z tarasem ,ogrodem pralnia i rowerownia Ogrzewanie solarno-gazowe. Kuchnia umeblowana z nowymi agd. Odrębne wejscie , media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Gigant,Jaworzno

1 350 zł54 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łubowiec

Łubowiec,Jaworzno

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Jaworzno - Łubowiec Nieruchomość położona przy granicy sosnowca/mysłowic/ Jaworzno, wśród zabudowy jednorodzinnej blisko lasu. Tu nie będziesz się nudził, miasto od lat stawia na mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Podwale,Jaworzno

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla pracowników 6 łóżek,blisko przystanek autobusowy ,centra handlowe,miejsce parkingowe ,opłaty 2200 zł plus czynsz media ,prąd w/g zużycia