dowolna

Lokale użytkowe Jaworzno – na sprzedaż i na wynajem w Jaworznie

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Inwalidów Wojennych

Stałe,Jaworzno

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal 300m2 działka 550 m2 pełna własność.Lokal klimatyzowany.Bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności restauracyjno usługowo handlowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Jaworzno

Śródmieście,Jaworzno

2 600 000 zł862 m² 3 016,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO sprzedaży: pod inwestycję ( w całości wynajęty ) lub na własne potrzeby Działki w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 1975m 2 zabudowane budynkiem biurowym w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, aleja Tysiąclecia

Stałe,Jaworzno

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę Lokal Użytkowy w samym Centrum Osiedla Stałego w Jaworznie - powierzchnia 65m kw. * lokal znajduje się przy głównej i najruchliwszej ulicy i placu targowym na Osiedlu stałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzno

Stare Miasto,Jaworzno

32 zł/m²125 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną w Jaworznie o powierzchni 125m2, usytuowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń + pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wojska Polskiego

Stałe,Jaworzno

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura od 40m2 na pierwszym piętrze zmodernizowanego biurowca przy ul. Wojska Polskiego 2. Szybki i niezawodny internet - światłowód. Eleganckie toalety i zaplecze socjalne. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jaworzno

Jaworzno,śląskie

47 zł/m²62 m² 2 938 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal biurowy 62,5 m w wolnostojącym kameralnym budynku biurowym o powierzchni 862m. Lokal na parterze, składający się z 3 pokoi, w części wspólnej toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1,80 zł/m²6 000 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia utwardzoną działkę o powierzchni do ok. 6.500 m2 z pawilonem biurowo-socjalnym, do którego doprowadzona jest woda i prąd. Pawilon posiada wc oraz klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, aleja Tysiąclecia

Dobra,Jaworzno

42,86 zł/m²42 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy w centrum Osiedla Stałego w Jaworznie o powierzchni 42m2. Lokal znajduje się na parterze budynku handlowo-usługowego przy głównej ulicy osiedla w Jaworznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wojska Polskiego

Stałe,Jaworzno

810 000 zł548 m² 1 478,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż: restauracja na własność z pełnym wyposażeniem 300 m | Działka 548 m | Ogródek 60 miejsc | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż w pełni własnościowa, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grunwaldzka

Leopold,Jaworzno

27,44 zł/m²164 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej 177. Powierzchnia lokalu 164m2 , składa się z sali sprzedaży, gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Jaworzno

Stałe,Jaworzno

40 zł/m²42 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy w samym centrum Osiedla Stałego w Jaworznie -pow 42m lokal znajduje się przy głównej i najruchliwszej ul i placu targowego na Osiedlu Stałym w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, aleja Tysiąclecia

Stałe,Jaworzno

23,08 zł/m²65 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Jaworzno

Śródmieście,Jaworzno

700 000 zł116 m² 6 034,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wolnostojący, wyremontowany na początku tego roku i odebrany przez Żabkę - Miejscowość: jaworzno, - działka 574m2, własność - Pow. budynku 116m2 - Najemcy: żabka (4800zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

1 399 200 zł493 m² 2 838,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Przedsiębiorstwa Usług Technicznych raba II Spółka Akcyjna w upadłości ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jaworzno

Jaworzno,śląskie

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal biurowy 50 m w wolnostojącym kameralnym budynku biurowym o powierzchni 862m. Lokal na 1 piętrze, składający się z 1 pokoju, w części wspólnej toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Jaworzno

Śródmieście,Jaworzno

700 000 zł116 m² 6 034,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek wolnostojący, wyremontowany na początku tego roku i odebrany przez Żabkę - Miejscowość: jaworzno, - działka 574m2, właśność - Pow. budynku 116m2 - Najemcy: żabka (4800zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Grunwaldzka

Leopold,Jaworzno

45,45 zł/m²22 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok. 22 m2 w Jaworznie - os. Leopold.Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym, nadaje się pod: biura, usługi.W skład lokalu wchodzi jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

17,50 zł/m²200 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. użytkowej ok. 160 m2 przy jednej z głównych ulic Jaworzna poza ścisłym Centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

21,87 zł/m²160 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. użytkowej ok. 160 m2 przy jednej z głównych ulic Jaworzna poza ścisłym Centrum miasta. Lokal znajduje się na I piętrze w dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jaworzno

Śródmieście,Jaworzno

450 000 zł382 m² 1 177 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ID code: 467

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szymborskiej

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

40 zł/m²88 m² 3 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia komfortowe powierzchnie biurowe w nowo wybudowanym budynku biurowo magazynowym znajdującym się w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej Jaworzna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Jaworzno

Śródmieście,Jaworzno

2 600 000 zł862 m² 3 016,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO sprzedaży: działki w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 1975m 2 zabudowane budynkiem biurowo usługowym w bardzo dobrym standardzie. Budynek murowany z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jaworzno

Jaworzno,śląskie

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal biurowy 40 m w wolnostojącym kameralnym budynku biurowym o powierzchni 862m. Lokal na parterze, składający się z 1 pokoju, w części wspólnej toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wojska Polskiego

Stałe,Jaworzno

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie dostępnych powierzchni biurowych klimatyzowanych od 20m2. Aktualnie dostępne również: 40m2 (1) 100m2 (1). Wszystkie nasze lokale zlokalizowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65m2, usytuowany na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku handlowym. Lokal wykończony w standardzie płytek i gładzi. Cena Najmu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

22,60 zł/m²177 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 177m2, usytuowany na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku handlowym. Lokal wykończony w standardzie płytek i gładzi. Cena Najmu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jaworzno

Łubowiec,Jaworzno

8 500 zł23 m² 369,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jaworzno

Jaworzno,śląskie

35 zł/m²157 m² 5 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: jaworzno, w sąsiedztwie budynki biurowe, hurtownie itp. Bardzo dobre połączenie z głównymi drogami dk 79 i autostradą A4. Przystanek autobusowy przy nieruchomości. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

649 000 zł237 m² 2 738,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy o pow. 237 m2+ 100 m2 przestronnego poddasza, znajdujący się przy Placu Św. Jana 12 w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia parter domu z przeznaczeniem pod działalność usługową o pow. użytkowej ok. 50 m2 w dobrej lokalizacji w Jaworznie - okolice Małego Rynku. W skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy

Tadeusza Kościuszki,Jaworzno

620 000 zł177 m² 3 502,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 177m2 na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku handlowym. Osobne, niezależne wejście do lokalu. Przeznaczenie lokalu: usługi, handel, magazyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rzemieślnicza

Jaworzno,śląskie

1 000 000 zł364 m² 2 746,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Oferta dla inwestorów! Oferujemy na sprzedaż budynek inwestycyjny o wielu możliwościach adaptacyjnych, zlokalizowany w centrum Jaworzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Szczakowa,Jaworzno

10,50 zł/m²20 m² 206 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji Jaworzno, ul. Jagiellońska 1. Powierzchnia magazynowa 19,5 m2 w parterowym budynku znajdującym się na terenie bazy magazynowej. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Szczakowa,Jaworzno

10,50 zł/m²23 m² 244 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji Jaworzno, ul. Jagiellońska 1. Powierzchnia magazynowa 23 m2 w parterowym murowanym budynku. Wysokość modułu 3,5 m. Drzwi o szer. 90 cm. Posadzka betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 250 000 zł354 m² 3 535,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż wolnostojącego budynku handlowo-usługowego z zapleczem biurowym 3 kondygnacyjny. Budynek posadowiony na działce w kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 629m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

43,86 zł/m²114 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 114 m2 w samym centrum Jaworzna na parterze. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Długoszyn

Długoszyn,Jaworzno

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok. 25 m2 w Jaworznie - dzielnica Długoszyn. Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym, nadaje się pod: handel, usługi, biuro. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek Główny

Stare Miasto,Jaworzno

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny 72 m2 do wynajęcia w Jaworznie Rynek ścisłe Centrum miasta! Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni ok, 72 m2, zlokalizowany przy Jaworznickim rynku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzno

Jaworzno,śląskie

189 900 zł46 m² 4 171,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zainwestuj W jaworznie! nie czekaj! idealna lokalizacja! wykorzystaj swój pomysł na biznes! wybierz ulubioną branżę! Ofertą sprzedaży jest lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szczakowska

Jaworzno,śląskie

19,12 zł/m²68 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia O powierzchni ok. 68m 2 - jaworzno - komuna paryska ul. Szczakowska Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 68m 2 w Jaworznie, komuna Paryska. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stałe

Stałe,Jaworzno

785 000 zł300 m² 2 616,67 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie