dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jaworzno Dąbrowa Narodowa

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Energetyków

Stałe,Jaworzno

1 450 000 zł12 013 m² 120,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa na sprzedaż w Jaworznie. Prezentuję do sprzedaży działkę budowlano-usługową w Jaworznie. Dzielnica Osiedle Stałe-Elektrownia Jaworzno. Działka ma powierzchnię 12013 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stałe,Jaworzno

299 000 zł45 m² 6 681,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od kupujących! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 44,75 m , położonego na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stałe,Jaworzno

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa cena - 269 000 pln - cena do negocjacji! Wybierając tę ofertę jako kupujący nie płacisz prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 44 m - Jaworzno, osiedle Stałe, ul. Jaśminowa Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jaworzno

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

299 000 zł700 m² 427,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, prosta i szeroka działka - Dąbrowa Narodowa Osiedle Wzgórze 25 x 28 Wjazd z drogi gminnej - asfalt W drodze gaz, woda, prąd, kanalizacja Szkoła 500 m Sklep 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inwalidów Wojennych

Stałe,Jaworzno

210 000 zł37 m² 5 733,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie O powierzchni 36,63m2 - jaworzno - osiedle stałe rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,63m2 w Jaworznie, osiedle stałe ul. Inwalidów wojennych 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dubiela

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

679 000 zł184 m² 3 690,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Dom parterowy na sprzedaż Jaworzno. ul. Ludwika Dubiela | 149,23 m2 | 861 m2 działki Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Energetyków

Stałe,Jaworzno

1 450 000 zł12 013 m² 120,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Wojska Polskiego

Stałe,Jaworzno

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa/magazynowa/produkcyjna ok 100m2 Samodzielny budynek parterowy. Doskonały dojazd. Lokalizacja na terenie kompleksu obiektów magazynowo-usługowych na Osiedlu Stałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wojska Polskiego

Stałe,Jaworzno

27,50 zł/m²200 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia wykończone powierzchnie magazynowo - usługowo - produkcyjne z rampą załadunkową, 200m2 doskonała kubatura - wysokość pow. 4m. Doskonały dojazd i położenie logistyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Stałe,Jaworzno

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 44 m , Jaworzno Os. Stałe, ul. Jaśminowa Metraż: 44 m Piętro: 3/4 (bez windy) Czynsz: ok. 800 zł / 2 osoby Pełne wyposażenie gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Wojska Polskiego

Stałe,Jaworzno

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia świeżo wykończona powierzchnia magazynowo usługowa ok 60m2 z rampą załadunkową. Wysokość 5m atrakcyjna kubatura Doskonały dojazd i położenie logistyczne Portier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dubiela

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

679 000 zł184 m² 3 690,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Stałe,Jaworzno

1 800 zł58 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko najem okazjonalny Świeżo po remoncie, jasne mieszkanie 2-pokojowe 58metrowe z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1b w Jaworznie. Czynsz najmu 1800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Stałe,Jaworzno

319 000 zł45 m² 7 128,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jaworzno

Stałe,Jaworzno

239 000 zł37 m² 6 491,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciepłe M2 - dla ciebie! cisza blisko do placówek oświatowych i medycznych łatwy dojazd cena do negocjacji! Ofertą jest mieszkanie w stanie do odświeżenia/remontu o pow. użytkowej 36,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Inwalidów Wojennych

Stałe,Jaworzno

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal 300m2 działka 550 m2 pełna własność.Lokal klimatyzowany.Bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności restauracyjno usługowo handlowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stałe,Jaworzno

280 000 zł41 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Jaworzno, osiedle Stałe, ul. Armii Krajowej Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Stałe,Jaworzno

197 500 zł37 m² 5 366,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu O powierzchni 36,80m2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Klonowa 2 - cena ostateczna Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,80m2 w Jaworznie, dzielnica Osiedle Stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szprotawy

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

389 000 zł1 244 m² 312,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną o powierzchni 1244m2 w Jaworznie w dzielnicy Dąbrowa Narodowa. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, aleja Tysiąclecia

Stałe,Jaworzno

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę Lokal Użytkowy w samym Centrum Osiedla Stałego w Jaworznie - powierzchnia 65m kw. * lokal znajduje się przy głównej i najruchliwszej ulicy i placu targowym na Osiedlu stałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wojska Polskiego

Stałe,Jaworzno

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura od 40m2 na pierwszym piętrze zmodernizowanego biurowca przy ul. Wojska Polskiego 2. Szybki i niezawodny internet - światłowód. Eleganckie toalety i zaplecze socjalne. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Stałe,Jaworzno

235 000 zł37 m² 6 385,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu O powierzchni 36,80m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Klonowa 2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,80m 2 w Jaworznie, dzielnica Osiedle Stałe. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Stałe,Jaworzno

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Jaworznie! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży jasnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 46,50 m , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Wojska Polskiego

Stałe,Jaworzno

810 000 zł548 m² 1 478,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż: restauracja na własność z pełnym wyposażeniem 300 m | Działka 548 m | Ogródek 60 miejsc | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż w pełni własnościowa, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Stałe,Jaworzno

268 000 zł39 m² 6 810,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycyjnie ? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Oferujemy Państwu duża kawalerke o powierzchni 39,35 m mieszczącą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Stałe,Jaworzno

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe M3 Z aneksem kuchennym cisza blisko do placówek oświatowych i medycznych łatwy dojazd cena do negocjacji! Ofertą jest mieszkanie w stanie do odświeżenia/remontu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inwalidów Wojennych

Stałe,Jaworzno

210 000 zł36 m² 5 804,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O powierzchni 36,18m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Inwalidów wojennych 3 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,18m 2 plus dodatkowe pomieszczenie o pow. 11,25m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jaworzno

Stałe,Jaworzno

390 000 zł61 m² 6 360,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 61,32m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Kalinowa 3 - cena do negocjacji! rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61,32m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Łubowiec,Jaworzno

185 000 zł31 m² 5 893,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odświeżenia powierzchni 31,39m 2 - jaworzno - łubowiec Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31,39m 2 w Jaworznie, w dzielnicy Łubowiec. Znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Stałe,Jaworzno

320 000 zł39 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje przytulne M2 .idealne dla singla lub pary .nowoczesne wnętrze .świetna lokalizacja Zapraszamy na prezentacje mieszkania (po generalnym remoncie) zlokalizowanego na 1 piętrze w bloku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaworzno

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

399 900 zł1 491 m² 268,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1491m2. Nieruchomość znajduje się w pobliżu dzielnicy Dąbrowa Narodowa. Teren płaski z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaworzno

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

399 900 zł1 491 m² 268,21 zł/m²

 

 

 

Łubowiec,Jaworzno

299 000 zł64 m² 4 671,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

#M4 #ogródek 250 m 2 #dwupoziomowe. zaprojektujemy ciepłe i ciche mieszkanie dla twojej rodziny .dwupoziomowe, z możliwością aranżacji. .cena do negocjacji Ofertą jest dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaworzno

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

399 900 zł1 491 m² 268,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Stałe,Jaworzno

279 000 zł50 m² 5 591,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu O powierzchni 49,90m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Kusocińskiego Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,90m 2 w Jaworznie - Osiedle Stałe. Znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Jaworzno

Stałe,Jaworzno

40 zł/m²42 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy w samym centrum Osiedla Stałego w Jaworznie -pow 42m lokal znajduje się przy głównej i najruchliwszej ul i placu targowego na Osiedlu Stałym w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Storczyków

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

300 000 zł869 m² 345,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna w Jaworznie przy ulicy Storczyków o powierzchni 869m2. Wjazd z drogi asfaltowej, wszystkie media, kanalizacja, łącze internetowe na działce. Ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Stałe,Jaworzno

399 000 zł55 m² 7 195,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 55,45m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Powstańców śląskich 7 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55,45m 2 w Jaworznie - Osiedle Stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, aleja Tysiąclecia

Stałe,Jaworzno

23,08 zł/m²65 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaworzno

Dąbrowa Narodowa,Jaworzno

399 900 zł1 491 m² 268,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stałe,Jaworzno

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne i Nowoczesne Mieszkanie na Sprzedaż - 63 m , Jaworzno Agent odpowiedzialny: , tel. Wirtualny spacer **brak prowizji ze strony kupującego!** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij